تماس: 02191074724

5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن

دسامبر 23, 2019 (0) نظر ,

5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن

5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن

بیمه عمر یکی از روش های سرمایه گذاری مطمئن در دوران جوانی است که برای آینده شما، یک حمایت مالی بسیار قوی را تضمین خواهد کرد. ما معتقد هستیم اگر مردم از مزیت خرید بیمه عمر مطلع شوند، بهتر می توانند در میان روش های موجود برای سرمایه گذاری، یک روش درست را انتخاب نمایند. به همین دلیل در این مقاله دلایلی مبنی بر فواید و مزایای بیمه عمر بیان خواهیم نمود که قطعا برای شما جالب و ارزشمند هستند.

چند مزیت خرید بیمه عمر

1-   درآمد از دست رفته خود را جایگزین کنید.

بیمه عمر یک امنیت مالی را پس از مرگ، برای عزیزان شما فراهم می کند. به هر حال بهتر است منطقی به زندگی نگاه کرده و هر آن به این فکر باشید که اگر از دنیا بروید، خانواده شما منبع مالی را از دست می دهند. در نتیجه بیمه عمر، جایگزینی برای این درامد از دست رفته خواهد شد.

2-   هزینه مراسم تدفین خود را تامین کنید.

همین از این موضوع بسیار تعجب خواهید کرد و در ذهن خود همانند اغلب مردم این تصور را دارید که قطعا خانواده من می توانند مراسم تدفین من را به بهترین شکل ممکن برپا کنند. اما آیا می دانید در شرایطی که سرپرست خانواده از دست رفته و بازماندگان نگران تامین مخارج بعد از این هستند، چگونه از عهده این مخارج سنگین برآیند؟ با خرید بیمه عمر شما تا بعد از مرگ نیز برای خود یک سرمایه خواهید داشت.

3-   بدهی های خود را پرداخت کنید.

مرگ شما به معنی پایان بدهی های شما نیست. شما این دنیا را ترک نموده و تمامی بدهکاری ها به سراغ خانواده خواهند امد. قطعا شما از اینکه عزیزانتان در تنگنا باشند خوشحال نمی شوید. برای حمایت آن ها بهتر است بیمه عمر را به عنوان حامی خریداری نمایید. با وجود بیمه عمر خانواده می توانند از سود آن و یا وام گرفتن از بیمه نامه، بدهی های شما را پرداخت نمایند.

4-   برای دانشگاه فرزندان خود برنامه ریزی کنید.

از زمانی که فرزند عزیزتان پای به عرصه هستی نهاد، باید به فکر پس انداز برای ایام جوانی او باشید. مهمترین کار، تامین هزینه های تحصیل و حمایت مالی از او برای شروع به کسب و کار است. اگر از بدو تولد، سالانه بخشی از درآمد خود را برای سرمایه گذاری در بیمه عمر اختصاص دهید، نگران آتیه کودک نخواهید بود.

5-   با خرید بیمه عمر، یک ارزش نقدی برای خود بسازید.

پول، با گذر زمان اعتبار و ارزش خود را از دست می دهد زیرا تورم باعث این اتفاق خواهد شد. اما آیا می دانید با خرید بیمه عمر می توانید ارزش نقدینگی خود را حفظ نموده و در هر زمان که بخواهید از این سرمایه استفاده کنید، سود شما براساس شرایط روز محاسبه می گردد.

این 5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن می تواند به انتخاب شما کمک شایانی کند.

5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن
  • 5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن
5

خلاصه

5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن !!! به نظر شما چرا بهتر است بین تمام راه های سرمایه گذاری، به سراغ خرید بیمه عمر برویم؟

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

19 + یک =