تماس: 02191074724

چند مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن

مارس 10, 2020 (0) نظر , ,

چند مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن

در قسمت اول از این مقاله ( 5 مزیت بیمه عمر به عنوان سرمایه گذاری مطمئن ) برای شما چند مزیت خرید بیمه عمر را مطرح کردیم. با توجه به اینکه این روش سرمایه گذاری نیاز به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در جامعه داشته و هنوز نوپا و نوظهور است، لازم است بیشتر پیرامون آن صحبت گردد. به همین دلیل لازم دانستیم در بخشی دیگر به تفصیل سایر مزیت های خرید بیمه عمر را بررسی کنیم.

چند مزیت خرید بیمه عمر

6- سرمایه گذاری متنوع را تجربه کنید.

شما به ازای مبلغی که  برای خرید بیمه عمر پس انداز می کنید، می توانید در بازه های زمانی مشخص درخواست سود از بیمه گر داشته باشید. این سود برحسب میزان پس انداز شما تعیین می شود. اکنون با مبلغی که به دست می آورید می توانید سرمایه گذاری های دیگر را تجربه کنید. می توانید سود بیمه عمر را در یک کسب و  کار جدید وارد کنید. در نتیجه این بیمه نامه از شما حمایت خواهد کرد.

7- برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید.

ما معتقد هستیم خرید بیمه عمر یک تضمین برای کسب و کار به ویژه تجارت های کلان است. به این فکر کنید که هر آن ممکن است به هر دلیل ورق برگشته و سرمایه خود را از دست بدهید. ورشکستگی بدترین اتفاقی است که ممکن است رخ بدهد. اگر شما سرمایه خود را تحت پوشش بیمه عمر قرار داده باشید، در نتیجه نگران ضررهای مالی نخواهید بود. شما می توانید حتی بعد از متحمل شدن خسارت های سنگین، کسب و کار خود را به کمک بیمه عمر آغاز کنید.

8- از خانواده خود برای پرداخت مالیات اموال حمایت کنید.

در زمان فوت، وارثان موظف هستند ابتدا مالیات تمامی اموال شما را پرداخت نمایند تا امکان تسهیم وجود داشته باشد. برای اینکه خانواده در پرداخت این هزینه های اضافی دچار مشکل نشوند، با خرید بیمه عمر به آن ها بعد از مرگ خود کمک کنید. در واقع شما حتی بعد از فوت، حامی

9- خرید بیمه عمر یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه است.

جالب است بدانید یکی از دلایلی که اغلب مردم به سراغ خرید بیمه عمر نمی روند، هزینه هایی است که باید در بازه های زمانی مشخص پرداخت نمایند. علت اینکه این هزینه ها برای شما سنگین به نظر می رسد این است که شما به صورت نقدی این هزینه را پرداخت می کنید ولی در سایر روش های سرمایه گذاری، این هزینه ها به صورت غیر مستقیم مصرف شده و به چشم نمی آیند. در نتیجه اگر درست فکر کنید، متوجه خواهید شد خرید بیمه عمر یک روش سرمایه گذاری بی خطر و بسیار مطمئن است.

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

19 − نه =