تماس: 02191074724

نقاط قوت خرید بیمه عمر

اگر به فکر خرید بیمه عمر هستید، لازم است ابتدا به اهداف خود برای این نوع سرمایه گذاری توجه کنید. هر چه رویاهای شما بزرگتر باشد، باید بالشت زیر سر خود را بزرگتر کنید. البته قطعا سرمایه گذاری بیشتر در این زمینه، منافع بیشتری را نیز به دنبال خواهد داشت که به مراتب رضایتمندی بیشتری را به دنبال دارد.

نقاط قوت خرید بیمه عمر

نقاط قوت خرید بیمه عمر

نقاط قوت بیمه عمر برای بیمه شوندگان

در کنار تمام مزیت هایی که این بیمه نامه دارد، 5 مورد بسیار مهم که به عنوان نقطه عطف بیمه عمر شناخته شده اند عبارتند از:

1-   وام دانشجویی دریافت کنید.

اگر شما برای فرزندان خود در کودکی بیمه عمر را خریداری نمایید، در دوران تحصیل زمانی که به یک سرمایه برای کار نیاز دارند، می توانند وام بیمه عمر برای تحصیلات را دریافت نمایند. مزیت این قبیل وام ها نسبت به وام های بانکی این است که بعد از مرگ، وراث تحت فشار مالی برای بازپرداخت اقساط نیستند.

2-   شروع ازدواج خود را با بیمه عمر تضمین کنید.

زمانی که شما ازدواج می کنید، دوره جدیدی از زندگی را در کنار همسر خود آغاز خواهید نمود. شما برای تامین هزینه های زندگی و همسر  و فرزندان خود مسئول هستید. لازم است به بهترین شکل ممکن آن ها را حمایت کنید.

به همین دلیل است که اعتقاد داریم بیمه عمر، لازمه شروع زندگی مشترک است. در این صورت اطمینان خواهید داشت هر اتفاقی که برای شما افتاده و دچار از کار افتادگی و یا مرگ شوید، بیمه عمر خانواده را از نظر مالی حمایت می کند.

3-   خانه مورد علاقه خود را بخرید.

خرید خانه قطعا به یک سرمایه نیاز دارد. سرمایه ای که یا از قبل در اختیار شما قرار داشته و یا اینکه با وام مهیا می شود. آیا می دانید که  اگر وام مسکن را از طریق بیمه عمر تهیه کنید، باز پرداخت آن بعد از فوت شما، از دوش بازماندگان برداشته شده و بیمه گر متعهد به پرداخت مابقی اقساط خواهد بود؟

4-   با خرید بیمه عمر، ثروتمند می شوید.

به این معناست که بیمه عمر یک سرمایه تضمین شده و مطمئن است که تمامی امور مالی حتی بعد از مرگ شما را حمایت می کند. در نتیجه شما با همان سرمایه اولیه، در آینده نزدیک ثروتمند خواهید شد.

نقاط قوت خرید بیمه عمر
  • نقاط قوت خرید بیمه عمر
5

خلاصه

نقاط قوت خرید بیمه عمر !!!!! خرید بیمه عمر چند مزیت عمده دارد که قطعا شما را به یک سرمایه دار موفق تبدیل می کند. این مقاله را مطالعه کنید