تماس: 02191074724

بهترین زمان خرید بیمه عمر

دسامبر 31, 2019 (0) نظر , ,

بهترین زمان خرید بیمه عمر

بهترین زمان خرید بیمه عمرخرید بیمه عمر نوعی سرمایه گذاری طولانی مدت است و برای رسیدن به سوددهی، باید مدت زمان مورد نظر بگذرد. در نتیجه این مسئله بسیار مهم است که خرید بیمه عمر در چه زمانی انجام گیرد. هر چند که براساس یک ضرب المثل قدیمی، ماهی را هر زمان از آب بگیرید تازه است اما قطعا هر چه سرمایه گذاری زودتر انجام شود، زودتر نتیجه مورد نظر را شاهد خواهید بود.

خرید بیمه عمر را چه زمانی انجام دهیم

به طور کلی زمانی که شما ازدواج نموده و تشکیل خانواده می دهید، باید به فکر خرید بیمه عمر باشید. همانگونه که می دانید شما با خرید بیمه عمر می توانید بخشی از درآمد خود که اضافه است را در یک مسیر مطمئن سرمایه گذاری نموده و از سود آن به عنوان یک حامی برای همسر و فرزندان خود استفاده کنید.

در هر خانواده اگر هر دو والد شاغل باشند، می توانند خودشان اقدام به خرید بیمه عمر نموده و در نتیجه فرزندان، از حمایت دو فرد برخوردار  خواهند شد. اما با این حال اگر تنها سرپرست خانواده شاغل باشد، بهترین کار این است که هم خود و هم فرزند و همسر را تحت پوشش بیمه عمر قرار دهد. خرید بیمه عمر برای این افراد ضرورت بیشتری دارد. زیرا اگر به هر دلیل پدر خانواده از کار افتاده شود، همسر و فرزندان از چه طریق باید درآمد به دست بیاورند؟

اگر به تازگی قرار است اولین فرزند شما به دنیا بیاید، بهترین زمان خرید بیمه عمر برای او، از بدون تولد است. بعد از 20 سال که به سرمایه ای برای خرید مسکن و یا کسب و کار و.. نیاز داشت، این سرمایه 20 ساله به اندازه ای زیاد شده است که می تواند بدون نگرانی از نظر مالی به هدف خود برسد.

دلیل دیگر برای خرید بیمه عمر، سن است. ممکن است تا به حال به فکر خرید بیمه عمر نبوده اید اما بهتر است عارضه ای افزایش سن را به خاطر بیاورید. از کار افتادگی، بیماری، هزینه های زیاد درمان و… از جمله مواردی است که لزوم خرید بیمه عمر را تاکید می کند. اگر تا به حال برای خرید این بیمه نامه اقدام نکرده اید، سن شما بهترین معیار برای خرید خواهد بود.

 

بهترین زمان خرید بیمه عمر
  • بهترین زمان خرید بیمه عمر
5

خلاصه

بهترین زمان خرید بیمه عمر !! از همین الان برای خرید بیمه عمر اقدام کنید تا سرمایه نهایی برای شما عالی بوده و بهترین سود را دریافت کنید.

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

15 + 18 =