تماس: 02191074724

پوشش ویروس کرونا توسط بیمه عمر پاسارگاد

مارس 04, 2020 (0) نظر , ,

پوشش ویروس کرونا توسط بیمه عمر پاسارگاد

پوشش ویروس کرونا توسط بیمه عمر پاسارگاد

بر اساس بیانات مدیر عامل شرکت بیمه پاسارگاد؛ کرونا یک جریان تاثیرگذار بر فروش شرکت های بیمه عمر نیست. این ویروس نیز همانند بسیاری از موارد بهداشتی دیگر در بیمه نامه های عمر پاسارگاد تحت پوشش قرار گرفته است. بنابراین فردی که به این ویروس مبتلا شده و یا بر اثر آن فوت کند خسارت هایش از طریق بیمه عمر پرداخت خواهد گردید.

به گزارش چابک آنلاین معصوم ضمیری، مدیر عامل بیمه پاسارگاد، در پاسخ به این سوال که آیا شیوع ویروس کرونا تاثیری بر فروش شرکت های بیمه داشته است، گفت: تا بدین لحظه ویروس کرونا هیچ گونه تاثیری بر روند فروش شرکت های بیمه گذار نداشته است. وی افزود از آنجا که بیمه عمر پاسارگاد خسارت فوت را به هر علتی که باشد، حتی ابتلا به کرونا، تحت پوشش قرار می دهد، چه بسا که این ویروس منجر به افزایش فروش بیمه های عمر نیز شده باشد.

وی در ادامه اظهار داشت تمامی تدابیر مراقبتی لازم در شرکت بیمه پاسارگاد اتخاذ شده و فعالیت های شرکت به روال عادی خود ادامه دارد. به عنوان مثال از افرادی که به شعب یا ساختمان مرکزی مراجعه می کنند تست اولیه گرفته شده و از نظر ابتلا به کرونا ویروس بررسی می شوند. امورات این شرکت طبق روال سابق جریان دارد مگر آنکه تغییری در سیاست های کلی دولت رخ بدهد.

ضمیری همچنین افزود: نیازی به ارائه محصول جدید از طرف شرکت های بیمه برای بیماری کرونا وجود ندارد. زیرا ویروس کرونا از دو جهت برای شرکت های بیمه قابل توجه است. اول فوت افرادی است که متاسفانه در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست می دهند. همانطور که گفته شد فوت به هر علتی که باشد که تحت پوشش بیمه نامه عمر قرار گرفته و خسارت آن به طور کامل پرداخت می شود.

نکته دیگر درباره هزینه های درمانی ابتلا به کروناست. خوشبختانه درمان این بیماری هزینه های چندانی در بر ندارد و دولت تمهیدات خوبی برای آن در نظر گرفته است. بیمارستان های تخصصی برای مبتلایان به کرونا در نظر گرفته شده و تمامی خدمات به صورت رایگان انجام می گیرد. بنابراین بیماران نباید به هر بیمارستانی مراجعه کنند.

پوشش ویروس کرونا توسط بیمه عمر پاسارگاد

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

چهار − سه =