تماس: 02191074724

بیمه عمر بحرانی چیست

آوریل 07, 2020 (0) نظر , ,

بیمه عمر بحرانی

یکی از انواع بیمه نامه هایی که ممکن است هر کس در هر زمان به آن نیاز داشته باشد، بیمه عمر بحرانی است. این بیمه در شرایط کاملا بحرانی از بیماری مورد استفاده قرار می گیرد. فرض کنیم که بیمه گذار دچار حمله قلبی، حمله مغزی و موارد سختی از این قبیل شده است. در این صورت بیمه عمر بحرانی آماده حمایت از بیمه گذار خواهد بود.

خدمات و شرایط بیمه عمر بحرانی

متاسفانه امروزه هزینه های درمان بسیار سنگین است و این شرایط برای بیماری های سخت، حادتر شده است. حتی اگر بیمه درمانی دارید، توصیه می کنیم بیمه عمر بحرانی را نیز خریداری نمایید. برخی از هزینه هایی که تحت پوشش بیمه درمانی نیست، با کمک این نوع بیمه عمر پوشش داده خواهد شد. این نوع بیمه نامه زمانی شروع به ارائه خدمات خواهد کرد که بیمه گذار به یکی از بیماری های سخت مبتلا شود که عمده ترین آن ها شامل:

–       سرطان های تهاجمی

–       پیوند عضو

–       سکته هایی که دارای دوره نقاهت طولانی باشند.

–       و….

شاید این تصور برای شما به وجود آمده باشد که بیمه عمر بحرانی تنها برای تامین هزینه های درمانی مناسب است اما لازم است بدانید که این بیمه نامه خدماتی دیگر را نیز مورد پوشش قرار می دهد. به هر حال شخصی که به این بیماری ها مبتلا می شود، در تامین هزینه های زندگی دچار مشکل خواهد شد.

لذا شما می توانید از بیمه گر درخواست تامین هزینه های زندگی را نیز داشته باشید. از سوی دیگر پوشش بیمه عمر وام مسکن نیز تحت پوشش خدمات این بیمه قرار داشته و می توانید با پرداخت حق بیمه، درخواست حمایت از جانب بیمه گر را داشته باشید.

قطعا این بیمه نامه برای افراید ارزش دارد که در معرض بیماری های خاص بوده و از این طریق می توانند از حمایت مالی شرکت بیمه گر بهره مند شوند. البته توجه داشته باشید که بیمه عمر بحرانی تمام بیماری های سخت را پوشش نمی دهد. برای مثال در صورتی که سرطان در مرحله اولیه بوده و از طرفی شیوع زیادی در جامعه ندارد، به ندرت پیش می اید که شرکت های بیمه گر عهده دار حمایت از شما گردند.

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

6 + نوزده =