تماس: 02191074724

در این بخش شما را با مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد به طور کامل آشنا می کنیم. بیمه عمر پاسارگاد یکی از جدید ترین و بهترین بیمه هایی است که می توانید برای خود و اعضای خانواده تان انتخاب کنید.  این بیمه در کنار پوشش بسیاری از خدمات از جمله معافیت از پرداخت حق بیمه هنگام کار افتادگی،  پوشش امراض خاص، پرداخت هزینه های پزشکی، حوادث طبیعی،  آتش سوزی منازل و غیره یک سرمایه گذاری طولانی مدت نیز برای شما به حساب می آید.

"<yoastmark

شرکت پاسارگاد حق بیمه دریافت شده از شما را در موارد مختلف سرمایه‌گذاری کرده و سالیانه بدون هیچ گونه ریسک سود حاصل را به شما پرداخت خواهد کرد.  همچنین بعد از اتمام قرارداد شما می توانید حق بیمه های پرداخت شده را به همراه سود از بیمه دریافت کنید. در صورتی که فرد بیمه شونده در مدت قرارداد فوت شود بیمه پاسارگاد موظف به پرداخت غرامت به خانواده شخص خواهد بود.

مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد

استفاده از این بیمه در چند مرحله ساده انجام خواهد شد. شما می توانید با انجام این چند گام ساده زندگی خود را بیمه کنید.

  1. در مرحله اول بهتر است اطلاعات کافی راجع به شرکت پاسارگاد، خدمات این بیمه و ویژگی های آن کسب کرده و آن را با بیمه های دیگر مقایسه کنید. این مساله به شما کمک می کند بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.
  2. در این مرحله شما باید شرایط بیمه نامه خود را انتخاب کرده تا در قرار داد در نظر گرفته شود.  مهم ترین مورد در قرارداد انتخاب مبلغ حق بیمه است.  شما باید با توجه به شرایط مالی خود انتخاب کنید که توانایی پرداخت چه مبلغی را به عنوان حق بیمه دارید. روش پرداخت موضوع دیگری است که در شرایط بیمه نامه باید به آن بپردازید.  شما می توانید از روش های مختلفی مانند اینترنتی، حضور در دفاتر نمایندگی و یا بانک حق بیمه خود را پرداخت کنید.مدت بیمه و طول قرارداد مسئله دیگری است که در شرایط بیمه نامه باید به طور دقیق تعیین شود.  مسئله مهم درباره طول مدت بیمه آن است که مجموع سن بیمه شونده و تعداد سال های بیمه نباید از 70 سال بیشتر شود.در این بخش از مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد شما باید پوشش های بیمه ای مورد نظر خود را انتخاب کنید.  همانطور که در بالا اشاره شد بیمه عمر شامل پوشش های مختلفی بوده و این شما هستید که با توجه به میزان حق بیمه پرداختی می توانید پوشش های مورد نیاز خود را انتخاب کرده تا در قرارداد ذکر شود.مساله مهم دیگر در شرایط قرارداد تعیین زمان پرداخت حق بیمه است. شما می توانید حق بیمه خود را به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالیانه پرداخت کنید. شما با توجه به شرایط خود انتخاب می کنید که حق بیمه خود را در چه زمان هایی پرداخت کنید.
  3. در مرحله سوم از نحوه خرید بیمه عمر پاسارگاد ، کافی است نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم بیمه پاسارگاد اقدام کنید.  این کار را به دو صورت مراجعه حضوری به دفاتر بیمه و یا به صورت اینترنتی می توانید انجام دهید.  در روند ثبت نام شما باید شرایط ویژه ای که در بخش بالا انتخاب کرده اید را وارد کرده و اطلاعات کامل خود مانند مشخصات فردی،  شماره شناسنامه، آدرس محل سکونت و غیره را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. در ثبت نام اینترنتی شما باید مدارک شناسایی خود را با کیفیت مناسب اسکن و ارسال کنید.
  4. بعد از انتخاب شرایط و پر کردن فرم ثبت نام،  شما باید اولین حق بیمه خود را پرداخت کنید تا وارد خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد شوید.  شما می توانید برای پرداخت حق بیمه به دو صورت اینترنتی و یا حضور در بانک اقدام کنید.  به این نکته توجه داشته باشید که درگاه های اینترنتی بانک در پرداخت اینترنتی و شعب مختلف بانک برای مراجعه حضوری شامل بانک های پاسارگاد، ملی و ملت می باشد.
  5. در این مرحله کافی است فیش واریزی خود را به صورت حضوری به دفاتر نمایندگی برده و یا آن را برای بیمه پاسارگاد ارسال کنید. بعد از انجام مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد ،  اطلاعات شخصی پر شده توسط شما،  شرایط تعیین شده،  فیش حقوقی و مدارک ارسال شده توسط کارشناسان نمایندگی بررسی شده و در صورت صحت تایید خواهد شد.  بعد از انجام مراحل فوق کارشناسان بیمه با شما تماس گرفته  تا در زمان مناسب برای تحویل بیمه نامه و توضیحات لازم به بیمه گذار به محل سکونت شما اعزام شوند.

نحوه خرید بیمه عمر پاسارگاد در نمایندگی ما

روش اول #1

ارسال اطلاعات خود از طریق واتس اپ

1

تماس با ما

تماس با کارشناسان ما جهت راهنمایی در انتخاب بیمه عمر

2

انتخاب نوع بیمه عمر

انتخاب نوع بیمه عمر بر حسب نیاز شما

3

ارسال اطلاعات

ارسال اطلاعات مورد نیاز به ما جهت ثبت نام

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

09125124875

روش دوم #2

ثبت نام آنلاین توسط خود شما

وارد شدن به سایت

وارد شدن به صفحه ثبت نام آنلاین از طریق لینک زیر

پر کردن فرم

پر کردن فرم ثبت نام بیمه عمر در وب سایت

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین قسط اول خود

بر روی دکمه زیر کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام آنلاین شوید و فرم مد نظر را پر کرده و ارسال کنید

خرید آنلاین بیمه عمر
مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد به صورت کامل و دقیق در این مقاله آموزش داده شده است و در نهایت روش ثبت نام در وب سایت بیمه عمر 724 هم مشخص شده است.