تماس: 02191074724

چگونه سرمایه خود را در بیمه عمر ذخیره کنیم؟

اگر چه امروزه مردم به خوبی می دانند که خرید بیمه عمر به عنوان یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری برای آینده خود و خانواده است اما هنوز هم یکی از مهمترین دلایل مردد بودن آن ها برای شرکت در این روش سرمایه گذاری، هزینه هایی است که تحت عنوان حق بیمه باید پرداخت نمایند.

اما آیا می دانید شما با تصمیم گیری درست در مورد انتخاب پوشش های بیمه عمر می توانید دارایی خود را به درستی ذخیره و بیمه کنید؟

چگونه سرمایه خود را در بیمه عمر ذخیره کنیم؟

چگونه سرمایه خود را در بیمه عمر ذخیره کنیم؟

راه های ذخیره سرمایه در بیمه عمر

1-   پوشش های بیمه ای مورد نیاز خود استفاده کنید.

همانگونه که می دانید عوامل مختلفی بر روی هزینه حق بیمه تاثیر می گذارد که مهمترین آن، تعداد پوشش های درخواستی است. با توجه به اینکه نیاز افراد از خرید بیمه عمر متفاوت است، شرکت های بیمه مجبور هستند دامنه خدمات خود را گسترش دهند تا بیمه گذاران بیشتری را جذب کنند. بنابراین شما حق انتخاب دارید.

ابتدا لیست تمامی پوشش ها را بررسی نموده و تنها مواردی را خریداری کنید که به آن ها به شدت نیازمند هستید.

2-   حق بیمه را سالانه پرداخت کنید.

این امکان برای بیمه گذاران وجود دارد که زمان پرداخت حق بیمه را تعیین نمایند. شما می توانید یا به صورت سالانه تمام مبلغ را یکجا پرداخت کنید و یا اینکه به صورت ماهانه هزینه ای مشخص را به شرکت بیمه ارائه نمایید. از آنجایی که بیمه گران به دنبال دریافت هزینه های به صورت یکجا هستند، لذا برای تشویق مشتریان خود تخفیفاتی را در نظر می گیرند.

در نتیجه اگر بتوانید حق بیمه را سالانه پرداخت کنید، هزینه شما کمتر از زمانی خواهد بود که اقساط ماهانه برای شما در نظر گرفته شود.

3-   خدمات شرکت های مختلف را مقایسه کنید.

شما قصد سرمایه گذاری در بیمه عمر را دارید. به این معنا که تمایل دارید با پرداخت کمترین هزینه، بیشترین سود را دریافت کنید. حق بیمه خدمات اضافی بیمه عمر در شرکت های مختلف متفاوت است.

در نتیجه عجله نکرده و زمانی را برای مقایسه این هزینه ها صرف کنید. قطعا خواهید توانست شرکتی را بیابید که نسبت به دیگران، همان خدمات مد نظر را با تخفیف بیشتر ارائه می کند.

4-   سلامتی خود را حفظ کنید.

در نهایت به عنوان ساده ترین راه برای کاهش هزینه حق بیمه عمر، مراقبت از خود برای حفظ سلامتی است. هر چه شما بیشتر در معرض بیماری قرار بگیرید، برای شرکت بیمه ریسک بیشتری قلمداد شده و در نتیجه با توجه به تعدد بیماری در شما، مجبور است حق بیمه را افزایش دهد.

چگونه سرمایه خود را در بیمه عمر ذخیره کنیم؟

چگونه سرمایه خود را در بیمه عمر ذخیره کنیم؟
  • چگونه سرمایه خود را در بیمه عمر ذخیره کنیم؟
5

خلاصه

چگونه سرمایه خود را در بیمه عمر ذخیره کنیم؟ با برنامه ریزی درست و اصولی می توانید سرمایه خود را به بهرتین شکل ممکن در بیمه عمر حفظ کنید.