تماس: 02191074724

ثبت نام بیمه عمر مکمل بازنشتگی

بازنشتستگی یک از دوران مهم در زندگی هر فرد است که با توجه به کاهش میزان حقوق دریافتی و کاهش توان کاری فرد به دنبال داشتن یک شرایط پایدار و مناسب برای خود می گردد. دوران بازنشستگی دوران استراحت و آرامش است، دورانی است که دغدغه ها و نگرانی های شما باید تا کم ترین حد ممکن کاهش پیدا کند. متاسفانه حقوق بازنشستگی در موارد بسیاری نمی تواند پاسخگوی نیازهای افراد باشد، در این موارد بیمه عمر مکمل بازنشتگی پاسارگاد می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

بیمه عمر مکمل بازنشتگی

بیمه عمر مکمل بازنشتگی

بیمه عمر مکمل بازنشستگی چیست؟

بیمه عمر مکمل بازنشتگی پاسارگاد یکی دیگر از زیر مجموعه های بیمه عمر و آتیه است که فرد طی زمان قرارداد بیمه خود حق بیمه پرداخت کرده و از پوشش ها و مزایای آن بهره خواهد برد. مهم ترین ویژگی این بیمه نامه آن است که شما در زمان بازنشستگی خود می توانید به صورت ماهیانه حقوق و مستمری دریافت کنید. این مساله بسیاری از چالش ها و نیازهای مالی شما در دوران بازنشستگی را برطرف می کند.

شاید شما نیز بیمه مکمل بازنشستگی و بیمه عمر و بازنشستگی را یکی بدانید. اما این دو بیمه نامه متفاوت بوده و در موارد جزئی با یکدیگر اختلاف دارند. یکی از مهم ترین این اختلاف ها حذف پوشش های بیماری های خاص  و یا پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه می باشد. هزینه های حذف شده به صورت مستمری ماهیانه در زمان بازنشستگی به حساب شما واریز خواهد شد.

تماشای ویدئو معرفی بیمه عمر

شرایط و ضوابط بیمه عمر مکمل بازنشتگی پاسارگاد

مستمری

اگر انتخاب شما برای دریافت سرمایه حقوق ماهیانه و مستمری باشد، این حقوق را می توانید از 5 سال تا پایان عمر خود دریافت کنید.

لغو بیمه نامه

از آن جا که این بیمه نامه به صورت گروهی است، در صورت درخواست لغو بیمه نامه توسط یکی از اعضای گروه باید حداقل 6 ماه از اخذ قرارداد و پرداخت حق بیمه گذشته باشد. بعد از گذشت این مدت فرد می تواند نسبت به بازخرید و لغو بیمه نامه اقدام کند.

مدت قرارداد

بعد از پایان مدت قرارداد و آغاز دوران بازنشستگی فرد بیمه شونده می تواند سرمایه خود را به صورت یک جا و یا ماهیانه به انتخاب خود دریافت کند.

حق بیمه پرداختی

حق بیمه پرداختی در بیمه عمر مکمل بازنشستگی نیز به صورت دلخواه توسط خود فرد انتخاب می شود. شما می توانید حق بیمه خود را به صورت درصد مشخصی از حقوق دریافتی خود انتخاب کنید، می توانید حق بیمه را مقدار مشخصی تعیین کرده و آن را به صورت ماهیانه یا چند ماه یک بار پرداخت کنید. همچنین می توانید ترکیب دو مورد اول و دوم را برای نحوه پرداخت حق بیمه خود انتخاب کنید.

نوع بیمه

یکی از مهم ترین شرایط استفاده از این نوع بیمه آن است که بیمه به صورت گروهی و نه انفرادی ارائه خواهد شد. برای استفاده از این بیمه افراد باید تعدادی بیش از 20 نفر بوده و زیر مجموعه یک شخص حقیقی قرار بگیرند.

میزان سود مستمری

سود مستمری در حالت 5 ساله به مقدار سود بانکی است اما این مقدار سود برای قراردادهای بیش از 5 سال به مقدار 2 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

مشاوره قبل از  خرید بیمه عمر مکمل بازنشتگی

مشاوره خرید بیمه عمر

تسهیلات استفاده از بیمه مکمل

در بخش بالا با شرایط استفاده از بیمه عمر مکمل بازنشتگی پاسارگاد آشنا شدید، در این بخش مزایا و تسهیلات استفاده از بیمه را به شما معرفی خواهیم کرد.

در صورت فوت فرد بیمه شده به صورت طبیعی به ذینفعان فرد تا سقف 20 میلیون تومان وام پرداخت خواهد شد. این میزان به دلیل پرداخت مستمری در دوران بازنشستگی نسبت به بیمه عمر کاهش پیدا کرده است.

پوشش های تکمیلی برای درمان و هزینه های بیماری تا سن 80 سالگی قابل استفاده خواهند بود. پوشش های تکمیلی را فرد بیمه شونده می تواند زمان اخذ قرارداد تعیین کند.

دریافت وام بودن ضامن و وثیقه تا سقف 90 درصد اندوخته از دیگر تسهیلات بیمه مکمل بازنشستگی است که تمامی افراد بیمه شده می توانند از آن استفاده کنند.

دریافت آنلاین فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد

فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد
در دوران بازنشستگی هزینه های درمان شما به احتمال زیاد افزایش پیدا خواهد کرد، هزینه های زندگی مانند هزینه تحصیل و یا ازدواج فرزندانتان به هزینه زندگی اضافه خواهد شد، توانایی انجام کار شما کاهش پیدا می کند و حقوق دریافتی شما تا نسبت به نرخ تورم در جامعه مقداری پایین تر خواهد بود. با توجه به تسهیلات بیمه عمر مکمل بازنشستگی این بیمه می تواند یک حامی مناسب و مطمئن برای دوران سالخوردگی شما باشد.

مزایای ثبت نام آنلاین بیمه عمر مکمل بازنشتگی

آیا بهتر نیست به جای رفتن به دنبال فروشنده بیمه عمر با خیال راحت در منزل بنشینید و به صورت آنلاین خرید کنید ؟؟

دسترسی

با خرید آنلاین از وب سایت دیگر نگران جا به جایی دفتر کار نماینده خود نیستید

صرفه جویی در هزینه

با ثبت نام آنلاین دیگر نیازی به هزینه کردن جهت رفت و آمد شهری ندارید

صرفه جویی در زمان

با ثبت نام آنلاین به صورت قابل محسوسی در زمان خود صرفه جویی می کنید

نحوه خرید آنلاین بیمه عمر مکمل بازنشتگی

ما دو روش برای خرید آنلاین بیمه نامه عمر برای شما در نظر گرفته ایم تا به دلخواه خود انتخاب کنید

روش اول ثبت نام آنلاین بیمه عمر

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

09125124875

روش دوم ثبت نام آنلاین بیمه عمر

بر روی دکمه زیر کلیک کرده و  وارد صفحه ثبت نام آنلاین شوید و فرم مد نظر را پر کرده و ارسال کنید

خرید آنلاین بیمه عمر

نحوه ارسال بیمه نامه عمر

شما بعد از ثبت نام باز هم نیازی نیست برای دریافت بیمه نامه خود به واحد صدور مراجعه کنید. ما برای راحتی بیشتر شما دفترچه بیمه عمر شما را به صورت رایگان درب منزل شما ارسال خواهیم کرد. در صورتی که ساکن تهران و حومه باشید از طریق پیک ارسال انجام خواهد شد و اگر ساکن شهرستان هستید از طریق پست اقدام به ارسال خواهیم کرد.

  • ارسال بین 7 تا 10 روز کاری در تهران
  • ارسال بین 10 تا 22 روز کاری در شهرستان ها
  • ارسال کاملا رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته
آیا الان زمان اقدام نیست؟
بیمه عمر مکمل بازنشتگی پاسارگاد
5

خلاصه

بیمه عمر مکمل بازنشتگی پاسارگاد ترکیب دو بیمه بمر و بیمه مکمل می باشد که تسهیلات فوق العاده ای به بیمه شده ها ارائه می دهد