این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

ثبت نام بیمه عمر و حادثه پاسارگاد

این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

حادثه خبر نمی کند! جمله ای که بارها و بارها همه ما آن را شنیده ایم. اما آیا برای پیشگیری از خسارات احتمالی حادثه برای خود چاره ای اندیشیده اید؟! در طول زندگی و کار ممکن است شما با حوادثی پیش بینی نشده مواجه شوید که پرداخت غرامت ها و هزینه های درمان آن برایتان سخت باشد. بیمه عمر و حادثه پاسارگاد در این مواقع می تواند یک حامی امن و مطمئن برای شما باشد.

بیمه عمر و حادثه

بیمه عمر و حادثه

بیمه عمر و حوادث چیست؟

کارشناسان بیمه در موسسات مختلف از جمله بیمه پاسارگاد بعد از تحقیق و بررسی های فراوان به این نتیجه رسیده اند که می توان بسیاری از بیمه ها را با یکدیگر ترکیب کرده تا افراد تنها با پرداخت یک حق بیمه بتوانند از مزایای هر دوی آن ها بهره مند شوند. بنابراین بیمه عمر و حوادث ترکیبی از دو بیمه حادثه و عمر بوده و شما با خرید آن از مزایای هر دو نوع بیمه بهره مند خواهید شد.

شرایط خرید بیمه عمر و حادثه پاسارگاد

همانطور که می دانید دریافت هر نوع بیمه ای مستلزم داشتن شرایط و ویژگی هایی است که اشخاص بیمه شونده باید آن ها را داشته باشند. مهم ترین شرایط برای خرید بیمه عمر و حوادث پاسارگاد موارد زیر می باشد:

  • برای استفاده از بیمه حوادث گروهی افراد بیمه شده باید بیش از 10 نفر باشند.
  • در بیمه انفرادی شخص باید سنی کم تر از 70 سال داشته باشد. اما در بیمه های گروهی از آن جا که سن افراد متغیر بوده، میانگین سنی را در نظر گرفته که این میانگین سنی نیز باید از 70 سال کم تر باشد.
  • تعداد و کیفیت پوشش های تکمیلی و سقف آن باید هنگام اخذ قرارداد در هر دو نوع بیمه انفرادی و گروهی تعیین شود.
  • از آن جا که میزان ریسک شغلی بر مقدار حق بیمه پرداختی تاثیر مستقیم می گذارد،  نوع شغل افراد و طبقه بندی آن از لحاظ ریسک پذیری باید قبل از اخذ قرارداد تعیین شود.
تماشای ویدئو معرفی بیمه عمر

بیمه حوادث و مزایای استفاده از آن

همانطور که از نام این بیمه نیز پیدا است، فرد در این بیمه خود را در برابر حوادث احتمالی پیش رو بیمه می کند. بیمه حوادث به دو گروه بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث گروهی تقسیم می شود. در واقع هدف اصلی این بیمه پرداخت غرامت بعد از فوت، از کارافتادگی یا نقص عضو در اثر حادثه می باشد.

در بیمه عمر گروهی اشخاص و کارمندان به تنهایی شامل بیمه شده و به صورت جداگانه حق بیمه پرداخت خواهد شد و یا به صورت مستقیم از حقوق دریافتی کسر می شود. اما بیمه حوادث مربوط به کارگاه ها، کارخانه ها، ادارات و مراکزی با تعداد بالای 10 نفر می باشد. در این نوع بیمه در مجموع، یک حق بیمه به حساب موسسه پرداخت شده و همگی کارمندان و پرسنل می توانند از مزایای آن استفاده کنند.

بیمه حوادث و مزایای استفاده از آن

بیمه حوادث و مزایای استفاده از آن

حق بیمه پرداختی در نوع گروهی در مقایسه با انفرادی مقدار کم تری داشته و برای صاحبان موسسات، کارگاه ها و کارخانه ها مناسب تر است. مبالغ حق بیمه در این نوع با توجه به نوع شغل و میزان ریسک کاری متغیر است.

میزان ریسک در محیط کاری در 5 طبقه از ریسک پایین به بالا تقیسم بندی می شود. برای مثال کارمندان دولت و یا دبیران در کم ریسک ترین گروه، کارگرانی که با ادوات کار می کنند در رده متوسط و خلبانان و یا کارگران معدن در پر ریسک ترین گروه قرار دارند.بدون شک هر چه میزان ریسک کاری بالاتر باشد، حق بیمه عمر و حوادث پرداختی نیز بیشتر خواهد بود.

 بیمه نامه عمر و حادثه

بیمه عمر

پوشش های اصلی و تکمیلی در بیمه عمر و حوادث پاسارگاد

افراد در محیط کار با توجه به میزان ریسک و شرایط شغلی ممکن است با حوادث مختلفی مواجه شوند که بیمه عمر و حوادث پوشش های مختلفی را برای تمامی آن ها در نظر گرفته است. این پوشش ها شامل موارد زیر می باشد:

نقص عضو و از کار افتادگی دائم

در صورتی که فرد بیمه شده به هر دلیلی دچار نقص و یا از کار افتادگی دائم شود، از پرداخت حق بیمه معاف شده و صد در صد سرمایه بیمه به شخص پرداخت خواهد شد.

پرداخت هزینه های پزشکی

یکی دیگر از پوشش های بیمه عمر و حادثه، پرداخت بخشی از هزینه های پزشکی مانند جراحی، بستری در بیمارستان، تهیه دارو و غیره می باشد.

فوت بیمه شده

در صورتی فرد بیمه شده در محیط کار یا بیرون از آن فوت شود، بیمه موظف به پرداخت غرامت به ذینفعان و بازماندگان وی خواهد بود.

از کار افتادگی جزئی

در صورتی که فرد بیمه شده دچار از کار افتادگی جزئی شود، در زمان عدم فعالیت به کار بیمه موظف به پرداخت غرامت روزانه و یا هفتگی بر اساس مفاد قرارداد به فرد بیمه شده می باشد.

مزایای بیمه عمر و حادثه پاسارگاد

در بخش های بالا با پوشش های اصلی و تکمیلی بیمه عمر و حادثه آشنا شدید، اما علاوه بر تمامی موارد ذکر شده شما می توانید از مزایای دیگری به دلیل ترکیب دو بیمه حادثه و عمر استفاده کنید:

دریافت وام

دریافت وام بدون نیاز به ضامن و یا وثیقه

بازخرید بیمه نامه

بازخرید بیمه نامه در سریعترین زمان ممکن

سود سالیانه

دریافت سود سالیانه سرمایه گذاری

حق بیمه

پایین تر بودن مقدار حق بیمه در بیمه گروهی در مقایسه با بیمه انفرادی

حوادث طبیعی و غیر طبیعی

دریافت خسارت و غرامت بعد از حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله یا آتش سوزی

قرارداد

انعطاف پذیر بودن شرایط و مفاد قرارداد

با توجه به ترکیب دو بیمه بسیار عالی و پرکاربرد و بهره مند شدن از خدمات و ویژگی های هر دو، بدون شک بیمه عمر و حوادث یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها برای صاحبان مشاغل مختلف می باشد.

دریافت آنلاین فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد

فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر و حادثه پاسارگاد
5

خلاصه

بیمه عمر و حادثه پاسارگاد با توشیحات کامل درباره این خدمت نوین شرکت بیمه پاسارگاد برای انتخاب راحت تر کسانی که می خواهند پوشش بیمه ای داشته باشند