تماس: 02191074724

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد

یکی از مهم ترین دغدغه و نگرانی بسیاری از خانم های خانه دار، تامین آتیه و تامین نیازهای مالی آن ها می باشد. متاسفانه همواره زنان خانه دار یکی از آسیب پذیرترین گروه های جامعه ما بوده اند که مسائل اقتصادی و تورم تا حد بسیار زیادی زندگی آن ها را تحت تاثیر منفی خود قرار داده است. استفاده از بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است که می توانید تا سال ها از خدمات و پوشش های آن در بخش های مختلف زندگی خود بهره مند شوید.

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چیست؟

این نوع از بیمه یکی از دیگر از زیر مجموعه های بیمه عمر در موسسه پاسارگاد بوده که مختص بانوان خانه دار عزیز می باشد. در این نوع از بیمه خانم ها با پرداخت مقدار مشخصی حق بیمه، از پوشش های مختلف ارائه شده توسط موسسه بهره مند شده و یک سرمایه گذاری مطمئن و پر سود انجام خواهند داد. تمام خانم های خانه دار زیر 65 سال می توانند اقدام به ثبت نام این بیمه کرده و آتیه خود را برای همیشه تضمین کنند.

تماشای ویدئو معرفی بیمه عمر

پوشش های ویژه استفاده از بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار پاسارگاد

بانوان خانه دار عزیر، اگر شما نیز به دنبال تامین آتیه و سرمایه گذاری مطمئن هستید و می خواهید برای خود یک مستمری همیشگی و کافی داشته باشید، با توجه به موارد ذکر شده بدون شک بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد می تواند بهترین و مناسب ترین انتخاب برای شما باشد. در صورت ثبت نام و اخذ قرارداد بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار همانند دیگر زیر مجموعه های بیمه عمر می توانید از پوشش های ویژه موسسه پاسارگاد شامل موارد زیر بهره مند شوید:

بیماری های خاص

در صورت ابتلا به بیماری های خاص شامل سکته قلبی و مغزی، سرطان، پیوند اعضا و جراحی عروق قلب می توانید از موسسه تا سقف 125 میلیون تومان کمک هزینه درمان دریافت کنید.

وام بدون ضامن

بعد از اخذ قرارداد و پرداخت حق بیمه تا مدت 6 ماه، می توانید بدون نیاز به ضامن و وثیقه از موسسه بیمه وام دربافت کنید.

سقف بیمه فوت

بعد از فوت بیمه شده در اثر حادثه تا سقف 500 میلیون تومان و فوت به صورت طبیعی تا سقف 250 میلیون تومان به اعضای خانواده و ذینفعان غرامت پرداخت خواهد شد.

هزینه های درمانی و حادثه

هزینه های درمانی، پزشکی، بستری و عمل های جراحی نیز تحت پوشش بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار قرار گرفته است. در صورت بروز حوادثی مانند سیل، آتش سوزی و یا زلزله، بیمه عمر موظف به پرداخت خسارت به فرد بیمه شده می باشد.

سود تضمینی

سود تضمینی توسط سرمایه گذاری موسسه در پروژه های مختلف در پایان هر سال به حساب شما واریز خواهد شد.

از کار افتادگی

در اثر نقص عضو دائم و از کار افتادگی از پرداخت حق بیمه معاف شده و حق بیمه توسط موسسه پرداخت خواهد شد. همچنین در این حالت بیمه پاسارگاد هزینه ای را به عنوان غرامت به شما پرداخت خواهد کرد.

مشاوره قبل از  خرید بیمه نامه عمر و آتیه زنان خانه دار

مشاوره خرید بیمه عمر

حق بیمه و سود سرمایه گذاری

همانطورکه در بالا نیز اشاره شد، بعد حق بیمه های پرداختی شما در بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد ، به عنوان یک سرمایه گذاری با درصد سود مناسب نیز می باشد. در واقع حق بیمه های پرداخت شده توسط بانوان در موارد مختلفی سرمایه گذاری شده تا بانوان نیز در سود حاصل از آن شریک شوند.

مقدار حق بیمه پرداختی در این نوع از بیمه نیز کاملا اختیاری می باشد. شما می توانید تنها با پرداخت ماهیانه 20 هزار تومان تا 334 هزار تومان خود را بیمه کرده و از پوشش های مختلف آن بهره مند شوید.

استفاده از بیمه عمر یک سرمایه گذاری طولانی مدت می باشد و شما بعد از گذشت 20 تا 30 سال می توانید سرمایه خود را تا 6 برابر ارتقا دهید. برای مثال اگر شما تنها روزی هزار تومان و ماهی 30 هزار برای حق بیمه خود کنار بگذارید، بعد از گذشت 30 سال سرمایه شما تا 122 میلیون تومان افزایش پیدا می کند.

در جدول زیر میزان سود و سرمایه شما بعد از گذشت 30 سال مشخص شده است.

حق بیمه و سود سرمایه گذاری

حق بیمه و سود سرمایه گذاری

دریافت آنلاین فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد

فرم پیشنهاد بیمه عمر پاسارگاد

مزایای ثبت نام آنلاین بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد

آیا بهتر نیست به جای رفتن به دنبال فروشنده بیمه عمر با خیال راحت در منزل بنشینید و به صورت آنلاین خرید کنید ؟؟

دسترسی

با خرید آنلاین از وب سایت دیگر نگران جا به جایی دفتر کار نماینده خود نیستید

صرفه جویی در هزینه

با ثبت نام آنلاین دیگر نیازی به هزینه کردن جهت رفت و آمد شهری ندارید

صرفه جویی در زمان

با ثبت نام آنلاین به صورت قابل محسوسی در زمان خود صرفه جویی می کنید

نحوه خرید آنلاین بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار

ما دو روش برای خرید آنلاین بیمه نامه عمر برای شما در نظر گرفته ایم تا به دلخواه خود انتخاب کنید

روش اول ثبت نام آنلاین بیمه عمر

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

09125124875

روش دوم ثبت نام آنلاین بیمه عمر

بر روی دکمه زیر کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام آنلاین شوید و فرم مد نظر را پر کرده و ارسال کنید

خرید آنلاین بیمه عمر

نحوه ارسال بیمه نامه عمر

شما بعد از ثبت نام باز هم نیازی نیست برای دریافت بیمه نامه خود به واحد صدور مراجعه کنید. ما برای راحتی بیشتر شما دفترچه بیمه عمر شما را به صورت رایگان درب منزل شما ارسال خواهیم کرد. در صورتی که ساکن تهران و حومه باشید از طریق پیک ارسال انجام خواهد شد و اگر ساکن شهرستان هستید از طریق پست اقدام به ارسال خواهیم کرد.

  • ارسال بین 7 تا 10 روز کاری در تهران
  • ارسال بین 10 تا 22 روز کاری در شهرستان ها
  • ارسال کاملا رایگان
  • پشتیبانی 24 ساعته
آیا الان زمان اقدام نیست؟
بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد
5

خلاصه

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد یکی از بهترین بیمه ها برای بانوانی که خانه دار هستند و درآمدی ندارند و می خواهند تحت پوشش بیمه ای باشند.