تماس: 02191074724

در میان حجم انبوه موسسات بیمه بدون شک این سوال برایتان پیش می آید که کدام موسسه مناسب ترین گزینه برای شما بوده و آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟ اگر هنوز با مزایا و خدمات این بیمه آشنا نشده اید، با ما همراه شوید تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید با خدمات و مزایای استفاده از آن مطلع شده تا بتوانید تصمیمی مناسب و خوب بگیرید. این بیمه چند ویژگی اصلی و مهم دارد که تصمیم های راهبردی موسسه در جهت ارائه بهینه آن به افراد تحت پوشش می باشد. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

الف) شما با اخذ قرارداد بیمه عمر و پرداخت حق بیمه به یک سرمایه گذار در موسسه پاسارگاد تبدیل خواهید شد. حق بیمه پرداختی شما در پروژه های مختلف سرمایه گذاری شده و بدون داشتن ریسک سرمایه گذاری منفی شما در هر سال سود پول خود را دریافت خواهید کرد. سود قطعی پرداختی توسط بیمه در سال های مختلف با توجه به شرایطط اقتصادی، نرخ تورم، میزان حق بیمه پرداختی و غیره متفاوت است.

آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟

آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟

ب) در صورت فوت فرد بیمه شده، کل سرمایه اندوخته شده وی در یک قسط به ذینفعان درج شده در قرارداد پرداخت خواهد شد. در صورتی که فرد در اثر حادثه از دنیا برود، مبلغ پرداختی تا 4 برابر افزایش پیدا خواهد کرد.

ج) فرد بیمه گذار می تواند از پوشش های تکمیلی درج شده در قرارداد برای پوشش بخشی از هزینه های درمان، بیماری های خاص، جبران خسارات ناشی از حوادث طبیعی و غیره استفاده کند. در این صورت شما در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید هزینه ها و خسارات خود را تا حد زیادی جبران کنید.

با توجه به ویژگی های اصلی بیمه عمر پاساگارد در جواب سوال آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟ باید بگوییم این بیمه هم برای خود فرد در زمان حیات و هم برای ذینفعان شخص بعد از فوت می تواند یک انتخاب بسیار مناسب و ایده آل باشد.

دیگر مزایای استفاده از بیمه عمر پاسارگاد

در بخش بالا شما با خدمات اصلی بیمه عمر در موسسه بیمه برای پاسخ به سوال آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟ آشنا شدید، اما مزایا و ویژگی های این موسسه تنها به موارد بالا کفایت نمی کند. برای مثال بعد از گذشت 6 ماه از مدت اخذ قرارداد شما می توانید بدون ضامن و وثیقه از موسسه وام دریافت کنید. این وام یکی از کم بهره ترین وام هایی است که می توانید در طول زندگی خود بگیرید.

در صورت نقص عضو دائم و از کار افتادگی شما نیازی پرداخت حق بیمه نداشته و حق بیمه توسط خود موسسه پرداخت خواهد شد. همچنین شما برای جبران خسارت از طرف بیمه به شما مبلغ قابل قبولی جهت جبران خسارت پرداخت خواهد شد.

مزایای استفاده از بیمه عمر پاسارگاد

مزایای استفاده از بیمه عمر پاسارگاد

نکته مهم دیگر درباره بیمه عمر آن که زمان پرداخت حق بیمه و مقدار آن توسط خود فرد تعیین خواهد شد. شما می توانید با توجه به شرایط و موقعیت اقتصادی خود، میزان حق بیمه خود را از ماهی 20 هزار تومان تا 330 هزار تومان انتخاب کرده و آن را ار اقساط 2،3، 6 ماه و یا یک ساله پرداخت کنید.

بعد از گذشت 6 ماه از اخذ قرارداد می توانید قرارداد سرمایه خود را بازخرید کرده و قرارداد را فسخ کنید. فاکتور مهم دیگر در پاسخ به این سوال که آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است آن که شما می توانید در هر سال بخشی از شرایط قرارداد مانند میزان حق بیمه یا نحوه پرداخت یا افراد ذینفع را بدون نیاز به فسخ قرارداد تغییر دهید.

 

آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟
  • آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟
5

خلاصه

آیا بیمه عمر پاسارگاد خوب است ؟ اگر هنوز با مزایا و خدمات این بیمه آشنا نشده اید، با ما همراه شوید تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.