تماس: 02191074724

اگر هنوز برای ثبت نام بیمه عمر خود و اعضای خانواده تان اقدام نکرده اید، کافی است تنها چند دقیقه زمان گذاشته و مزایای بیمه عمر را در این بخش بخوانید. اگر شما فردی ریسک پذیر نیستید و به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن با سود دهی مناسب هستید، اگر به دنبال استفاده از یک بیمه با پوشش های حوادث و بیماری هستید و اگر قصد تامین آتیه خود و فرزندانتان را دارید، بیمه عمر پاسارگاد می تواند یک انتخاب ایده آل و مناسب برای شما باشد.

مزایای بیمه عمر

مزایای بیمه عمر

مزایای بیمه عمر پاسارگاد در زمان حیات

شاید تنها چیزی که شما از بیمه عمر بدانید، پرداخت غرامت و خسارت بعد از فوت به ذینفعان باشد، اما این ویژگی تنها یکی از ده ها خدمات ویژه این بیمه است. در صورت خرید این بیمه می توانید از مزایای ویژه نیز بهره مند شوید:

پوشش خسارات حوادث طبیعی و غیر طبیعی

بیمه عمر تنها مشکلات و موارد جانی را شامل نشده بلکه خانه و لوازم آن را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد. در واقع در صورت بروز حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، آتش سوزی و یا زلزله تا 75 درصد میزان خسارت وارد شده به منزل و 25 درصد خسارت وارد شده لوازم منزل توسط موسسه پاسارگاد جبران خواهد شد.

پوشش هزینه های درمان و امور پزشکی

از دیگر مزایای بیمه عمر آن است که در زمان حیات خود می توانید از پوشش های تکمیلی امور پزشکی و درمان آن استفاده کنید. در صورت بیماری، بستری در بیمارستان و یا انجام عمل های پزشکی، هزینه های شما تا سقف 25 میلیون تومان توسط بیمه عمر پاسارگاد تامین خواهد شد.

همچنین در صورت ابتلا به بیماری های خاص از جمله سرطان، عمل قلب، پیوند اعضا، سکته قلبی و یا مغزی هزینه های پزشکی تا سقف 40 میلیون تومان توسط بیمه تامین خواهد شد.

بهره مندی از تخفیفات ویژه سایر بیمه ها

بدون شک شما در طول زندگی خود نیاز به استفاده از انواع مختلف بیمه مانند شخص ثالث، بدنه و غیره پیدا خواهید کرد. یکی دیگر از مزایای استفاده از بیمه عمر پاسارگاد بهره مندی از تخفیفات ویژه تا 40 درصد هنگام خرید انواع دیگر بیمه پاسارگاد می باشد.

دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه

خیلی از مواقع شما نیاز مبرم به دریافت وام دارید اما شرایط دریافت آن از جمله ارائه ضامن و وثیقه برایتان سخت است. اما شما با داشتن بیمه عمر پاسارگاد می توانید تا 90 درصد میزان اندوخته خود تنها با سود 4 درصد از صندوق بیمه پاسارگاد بدون نیاز به ضامن و یا وثیقه وام بگیرید. البته برای دریافت وام باید حداقل دو سال از اخذ قرارداد و پرداخت حق بیمه گذشته باشد.

معافیت از پرداخت حق بیمه و دریافت غرامت هنگام از کارافتادگی

یکی دیگر از تفاوت های مهم و مزایای بیمه عمر پاسارگاد با بیمه های دیگر آن است که در صورت از کار افتادگی فرد بیمه شده، شخص نیازی به پرداخت حق بیمه نداشته و موسسه خود پرداخت آن را بر عهده می گیرد. همچنین بعد از کارافتادگی تا سقف 60 میلیون تومان به فرد غرامت پرداخت خواهد شد. همچنین اگر بر اثر حادثه شخص بیمه شده دچار نقص عضو دائمی شود، شخص می تواند تا 30 درصد سرمایه حق بیمه و سقف 250 میلیون تومان از بیمه غرامت دریافت کند.

معافیت از پرداخت حق بیمه

معافیت از پرداخت حق بیمه

انتخاب مقدار و نحوه پرداخت حق بیمه توسط شخص بیمه شده

یکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد آن است که این خود شما هستید که مقدار حق بیمه و نحوه پرداخت آن را تعیین خواهید کرد. شما می توانید با مقدار حداقل 20 هزار تومان در ماه خودتان را بیمه کنید. اقساط پرداختی را نیز می توانید ماهیانه، 3 ماه یا 6 ماه یک بار و یا سالیانه پرداخت کنید.

همچنین شما می توانید با توجه به نرخ تورم در هر سال بدون نیاز به فسخ قرارداد بخشی از موارد بیمه مانند میزان حق بیمه پرداختی را افزایش دهید.

دریافت سود قطعی سرمایه گذاری

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، یکی دیگر از مزایای بیمه عمر دریافت سود قطعی حاصل از سرمایه گذاری است. یکی از مهم ترین تفاوت های این نوع سرمایه گذاری با انواع دیگر آن است که شما در زیان احتمالی پروژه های سرمایه گذاری شده شریک نخواهید شد. تحت هر شرایطی سود حاصل از پول و حق بیمه های پرداختی شما در پایان هر سال به حساب شما واریز خواهد شد. سود حاصل از سرمایه گذاری می تواند سرمایه شما را تا 6 برابر افزایش دهد.

بیمه عمر بعد از فوت

در کنار پوشش ها و مزایای بیمه عمر پاسارگاد در زمان حیات فرد، این بیمه بعد از فوت فرد بیمه شده نیز موظف به پرداخت غرامت به بازماندگان و ذینفعان خواهد بود. در صورت فوت طبیعی فرد بیمه شده، مقداری بین1 تا 25 برابر حق بیمه پرداختی به ذینفعان تا سقف 250 میلیون تومان پرداخت خواهد شد. این میزان بعد از فوت در اثر حادثه تا 4 برابر و سقف 400 میلیون تومان افزایش پیدا می کند.

مزایای بیمه عمر
  • مزایای بیمه عمر
5

خلاصه

مزایای بیمه عمر !!! همانطور که در این مقاله اشاره شده، یکی از مزایای بیمه عمر دریافت سود قطعی حاصل از سرمایه گذاری توسط شما است