تماس: 02191074724

در مورد بیمه عمر شفاف سازی انجام دهید

آوریل 11, 2020 (0) نظر ,

در مورد بیمه عمر شفاف سازی انجام دهید

شفاف سازی بیمه عمر !!! یکی از مشکلاتی که شرکت های بیمه در زمینه بیمه عمر با آن مواجه هستند این است که چگونه باید مشتریان را به خرید این بیمه نامه مجاب کنند. خرید بیمه عمر یکی از بهترین و معتبرترین روش های سرمایه گذاری است که تمام دوران زندگی شما را حمایت می کند.

اما جالب است بدانید که اغلب مردم اطلاعات کمی در این زمینه داشته و در نتیجه از خرید آن خودداری می کنند. اکنون در این شرایط، شرکت های بیمه باید چه راهکاری را در پیش بگیرند تا استقبال مردم از خرید بیمه عمر بیشتر شود؟

شفاف سازی برای خرید بیمه عمر

در دهه های گذشته درصد خانوارهای آمریکایی که بیمه عمر را خریداری می کنند، کاهش یافته است. Anek Belbase به عنوان یکی از معروف ترین محققین در دانشکده بوستون، گزارش نموده است مهمترین دلیل این کاهش خرید بیمه عمر این است که مردم تمایلی به انجام محاسبات دشوار مالی ندارند.

برای خرید بیمه عمر لازم است مشتریان محاسباتی را به منظور تعیین مبلغ حق بیمه داشته باشند که برای این منظور لازم به تعیین وضعیت سلامت بیمه گذار، تعداد خدمات تحت پوشش مورد نیاز و… نیاز است.

در نتیجه لازم است ماهانه بعد از دریافت حقوق، هزینه حق بیمه محاسبه شود. عمده مشتریان از این روند محاسباتی و ادراری فراری هستند و ترجیح می دهند به سراغ روش هایی برای سرمایه گذاری بروند که میان بر بوده و این دردسرها را به دنبال ندارد.

اکنون رسالت بزرگ شرکت های بیمه شروع می شود. هر اندازه در تبلیغات برای خرید بیمه عمر موفق تر بوده و البته مسیر را برای مشتریان تسهیل نمایند، مشتریان انگیزه بیشتری برای سرمایه گذاری در این زمینه خواهند داشت.

برای مثال برخی از شرکت های بیمه در آمریکا تبلیغات تلوزیونی آماده می کنند که والدین در حال انجام سرمایه گذاری های بلند مدت برای کودکان خود هستند که در آینده بسیار نتیجه بخش خواهد بود. در این تبلیغات نشان داده می شود که عدم سرمایه گذاری، چگونه می تواند به ضرر فرزندان تمام شود.

همچنین در شرکت های بیمه، کارشناسانی مسئول انجام محاسبات مالی برای هر بیمه گذار باشند تا مشتری از این نظر نگرانی نداشته باشد.

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

4 × یک =