تماس: 02191074724

حفره های بیمه عمر

مارس 20, 2020 (0) نظر , ,

حفره های بیمه عمر

حفره های بیمه عمر – شرکت های بیمه در مورد خرید بیمه عمر تمایل دارند که با بزرگ جلوه دادن مضرات نخریدن بیمه عمر، شما را ترغیب به این امر کنند. برای مثال شما را از خطر مرگ، از کار افتادگی و… می ترسانند و شما به دلیل همین ترس که ناخواسته بر شما غلبه می کند، به فکر سرمایه گذاری در بیمه عمر خواهید افتاد. اما لازم است بدانید که خرید بیمه عمر نیز همانند یک بازی است که اگر قواعد آن را ندانید، بازنده اصلی شما خواهید بود.

1-   اگر دروغ بگویید، شکست خواهید خورد.

حتما تا به حال شنیده اید که شرط اول هر گونه سیاستی، صداقت است. در هر قراردادی طرفین موظف هستند به تعهدات خود بر مبنای اصل صداقت پایبند بوده و از طرفی در بیان اطلاعات، باید صریح و بدون پرده پوشی باشد.

در مورد بیمه عمر شاید این فکر به نظر شما برسد که پنهان کردن و یا دروغ گفتن برخی از اطلاعات باعث می شود از مزیت های بیمه عمر با قیمت مناسب تری بهره مند شوید ولی فراموش نکنید بیمه گر به زودی به این خلاف شما پی برده و همه سرمایه خود را از دست خواهید داد.

2-   با خودکشی، سودی دریافت نمی کنید.

اگر چه کمتر افرادی در دنیا وجود دارند که بخواهند از طریق خودکشی کردن، وراث را به نفع کلان از طریق بیمه عمر برسانند اما به هر حال شرکت هیا بیمه به این بعد از قضیه نیز اندیشیده و راهکاری ارائه کرده اند. حداقل تا دو سال اول هیچ خسارتی برای خودکشی ارائه نخواهد شد.

3-   مرگ در اثر فعالیت غیر قانونی، مساوی است با عدم حمایت از جانب بیمه گر

فرض کنیم که شما بیمه عمر را خریداری نموده و سپس در اثر فعالیتی غیر قانونی همانند دزدی، قتل و… کشته می شوید. بیمه گر به هیچ عنوان غرامتی را به ذینفعان و یا وراث پرداخت نمی کند. چرا که در حین یک عمل غیر قانونی جان خود را از دست داده اید.

4-   محرومیت حمل و نقل هوایی

این نوع محرومیت در مورد هواپیماهای شخصی وجود داشته و در خطوط هوایی تجاری اعمال نمی شود.

حفره های بیمه عمر

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

هفت − 1 =