تماس: 02191074724

نردبام بیمه عمر

نوامبر 09, 2019 (0) نظر ,

نردبام بیمه عمر

شما تا به حال در مورد بیمه عمر و مزیت های آن مطالب زیادی را خوانده اید اما آیا با اصطلاح نردبام بیمه عمر آشنایی دارید؟ خرید این بیمه نامه نوعی سرمایه گذاری برای کسانی است که می خواهند از یک حمایت مالی قوی برخوردار شوند.

به هر حال این مسئله طبیعی است که همه والدین نگران آتیه فرزندان بوده و از بدو تولد، نه تنها سپرده گذاری هایی را برای آن ها دارند بلکه سعی می کنند رفاه در زندگی آن ها حاکم شود. برای تحقق چنین هدفی شما به یک سرمایه کلان نیاز دارید. اما راهکار دیگر، استفاده از نردبام بیمه عمر است.

منظور از نردبام بیمه عمر چیست؟

تصور کنید که شما یک پس انداز مالی داشته و قصد دارید برای بهره مندی از سود این بودجه مالی، به سراغ سرمایه گذاری بروید. روش های مختلفی در پیش روی شما وجود دارد که هر کدام از مزایا و معایب خاص خود برخوردار است. دوستان و آشنایان هر کدام به شما مسیری را توصیه می کنند که خود، تجربه ایده آلی از ان مسیر داشته اند اما ما به شما نردبام بیمه عمر را پیشنهاد می کنیم.

زمانی که شما بودجه خود را در بانک، خرید کالا و مواردی از این قبیل سرمایه گذاری می کنید، در مواقع این بودجه قفل شده است. برای مثال دارایی شما همواره در بانک خواهد ماند تا شما تنها سود ماهانه را دریافت کنید. یا در کسب و کار، تا زمانی که آن فعالیت باپرجا هست، شما باید سرمایه خود را دست نخورده نگه داشته و تنها از سود آن استفاده کنید.

اما در مورد نردبام بیمه عمر وضعیت کاملا متفاوت است. شما تمام پس انداز مالی خود را در خرید بیمه عمر سرمایه گذاری می کنید. این سرمایه گذاری شبیه به یک نردبام است که هر پله، کارایی خاص خود را دارد. برای مثال شما در طول زندگی خود نیاز به گرفتن وام دارید. می توانید از طریق بیمه عمر اقدام کنید. و  یا اینک هب دلیل ابتلا به بیماری، پرداخت هزینه های درمانی برای شما سخت است.

در این صورت بیمه عمر شما را حمایت می کند. اگر می خواهید برای فرزندان خود پشتوانه مالی بعد از فوت خود به جا بگذارید، بهترین اقدام، خرید بیمه عمر است. تمام این مثال ها و البته مواردی دیگر، پله های این نردبام بیمه عمر را تشکیل می دهند. شما از سرمایه خود در مسیرهای مختلف استفاده کرده و به هیچ عنوان شرایط بسته ای را تجربه نمی کنید.

نردبام بیمه عمر
  • نردبام بیمه عمر
5

خلاصه

نردبام بیمه عمر !!! خرید این بیمه نامه نوعی سرمایه گذاری برای کسانی است که می خواهند از یک حمایت مالی قوی برای آینده برخوردار شوند

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

9 − 4 =