تماس: 02191074724

بیمه عمر گروهی این امکان را برای شما فراهم می کند تا به جای اینکه به صورت فردی سرمایه گذاری نموده و حق بیمه ها را بر عهده بگیرید، چندین نفر با هم در این سرمایه گذاری شرکت نموده و در نتیجه سهم هر کس در پرداخت حق بیمه کمتر خواهد شد. این نوع بیمه عمر برای افرادی که تمایل به خرید بیمه نامه دارند ولی از نظر مالی قدرت پرداخت حق بیمه را ندارند، بسیار مناسب است.

بیمه عمر گروهی

بیمه عمر گروهی

بررسی جوانب بیمه عمر گروهی

جالب است بدانید که این نوع بیمه عمر وضعیت سلامت شما را بررسی نمی کند. فرض کنید که شما در یک اداره مشغول به کار بوده و اکنون ریس اداره قصد دارد بیمه عمر را برای شما تهیه کند. شما می توانید با همکارانی که صمیم تر هستید، هم گروه شده و بیمه عمر را خریداری کنید. با توجه به اینکه این بیمه نامه با جمعی از افراد سر و کار دارد، لذا سود و ضرر آن شامل همه افراد می گردد به همین دلیل بیمه گر کنترل وضعیت سلامت را به اعضای گروه سپرده و در این زمینه دخالتی نخواهد کرد.

مهمترین مزیت این بیمه نامه، هزینه کمتر حق بیمه است. اشتباه نکنید. حق بیمه همچنان ثابت است ولی چون بین چند نفر تقسیم می گردد، هر فرد هزینه کمتری را پرداخت خواهد کرد. در نتیجه شما همان خدمات بیمه عمر انفرادی را با قیمتی مناسب دریافت خواهید کرد.

نکته دیگر در مورد بیمه عمر گروهی که باید در نظر داشته باشید، عدم امکان انتقال آن است. بیمه عمر انفرادی را می توانید به شخص دیگر واگذار نمایید ولی در مورد بیمه گروهی، به خودی خود قادر به تصمیم گیری نخواهید بود. شما در این سرمایه گذاری چند شریک دارید که لازم است برای هر گونه اقدام حتی خرید پوشش های اضافی، با آن ها مشورت نموده و با توافق جمعی پیش بروید.

انعطاف پذیری بیمه عمر گروهی نسبت به بیمه عمر انفرادی کمتر است. شما در این حالت نمی توانید به طور دلخواه بر روی قوانین بیمه نامه مانور داده و یا خواسته های خود را عملی کنید. لازم است تمامی مذاکرات به صورت گروهی پیش برود و از طرفی شرکت بیمه نیز محدودیت های بیشتری را در نظر می گیرد. در نتیجه ممکن است شما نتوانید به اندازه نیاز خود، پوشش های خدماتی خاصی را دریافت نمایید.

بیمه عمر گروهی
  • بیمه عمر گروهی
5

خلاصه

بیمه عمر گروهی !!! یکی از راهکارهای سرمایه گذاری در بیمه عمر برای کسانی که قدرت مالی چندانی باری پرداخت حق بیمه ندارند، خرید بیمه عمر گروهی است.