تماس: 02191074724

شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه خصوصی است که خدمات بیمه ای گوناگون و متنوعی را در اختیار افراد حقیقی و حقوقی، موسسات اعتباری،  بانک ها،  واحد های صنعتی، موسسه های تجاری و غیره قرار می دهد. یکی از جدید ترین این خدمات بیمه عمر می باشد که در کنار بهره گیری پوشش های مختلف، نوعی سرمایه گذاری نیز برای افراد نیز محسوب می شود.  در ادامه با این نوع بیمه و شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد بیشتر آشنا خواهید شد.

شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد

شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

قبل از آنکه شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد را بدانید،  بهتر است اطلاعات دقیقی راجع به آن، مزایا و خدمات بیمه به دست آورید.  به بیان ساده بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت می باشد که زندگی فرد بیمه گذار را ضمانت می کند.  در واقع بعد از فوت شخص بیمه گذار،  شرکت پاسارگاد موظف به پرداخت مبلغی به عنوان سرمایه و غرامت به خانواده فرد فوت شده خواهد بود.

این میزان سرمایه با توجه به حق بیمه ای که فرد طی قرارداد خود به حساب بیمه واریز می کند،  تعیین خواهد شد.  در کنار این ویژگی از بیمه عمر،  فرد بیمه گذار در طول حیات خود نیز می‌تواند از این بیمه و پوشش های تکمیلی آن مانند پرداخت هزینه های درمان، غرامت حوادثی مانند زلزله و آتش سوزی و غیره استفاده کند.

از طرف دیگر حق بیمه ای که فرد طی مدت قرارداد خود پرداخت می کند توسط شرکت بیمه در موارد مختلفی سرمایه گذاری خواهد شد.  سود حاصل از این سرمایه گذاری ها بدون پذیرش ریسک و درصد منفی به فرد پرداخت خواهد شد.  جالب است بدانید پس از پایان مهلت قرارداد تمام حق بیمه های پرداختی و سود سالانه به شخص بیمه گذار پرداخت خواهد شد.

شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد چیست

بعد از آنکه با کلیت این نوع بیمه در شرکت بیمه پاسارگاد آشنا شدید،  ما در این بخش شرایط عمومی آن را به طور دقیق به شما توضیح خواهیم داد.

یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام،  داشتن سن بالای ۱۸ سال می باشد.  در واقع اگر شما قصد بیمه کردن خود رادارید سن شما باید بالای ۱۸ سال باشد.  اما برای افراد زیر ۱۸ سال نیز امکان استفاده از این بیمه وجود دارد و سرپرست و قیم قانونی فرد می تواند برای اخذ این بیمه برای فرزندان و افراد تحت تکفل خود اقدام کند.

بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

شرط دیگر برای استفاده از خدمات بیمه عمر پاسارگاد، مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه می باشد. در این حالت جمع دو مورد ذکر شده باید کمتر از 70 سال باشد.  برای مثال اگر شما 40 سال سن دارید می توانید یک قرارداد بیمه با مدت 30 سال امضا کنید و برای یک جوان 20 ساله این مدت قرارداد تا 50 سال قابل استفاده می باشد. البته مقدار فوق و مدت قرارداد برای برخی از اشخاص حقیقی و شرکت‌ها تا 75 سال نیز قابل افزایش می باشد.

داشتن سلامت جسمی و یا تایید بیماری توسط پزشک معتمد از شرایط دیگر استفاده از خدمات بیمه عمر پاسارگاد می باشد. در واقع در هر دو حالت شرایط جسمی فرد باید توسط پزشک معتمد بیمه تایید شده و مدارک پزشکی به بیمه تحویل داده شود.

توانایی پرداخت حق بیمه از موارد دیگر شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد می باشد. شما برای استفاده از خدمات این بیمه از شرکت پاسارگاد،  باید در زمان های تعیین شده حق بیمه خود را پرداخت کنید.  حق بیمه با توجه به توانایی مالی شما تنظیم خواهد شد.  بنابراین قبل از امضای قرارداد حتماً حق بیمه ای را انتخاب کنید که توانایی پرداخت ماهیانه آن را داشته باشید.

یکی دیگر از شرایط عمومی ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد داشتن تابعیت ایرانی و داشتن کد ملی می باشد. یکی از مهم ترین مدارک هنگام ثبت نام بیمه ارائه کد ملی و کارت شناسایی بوده و هویت شخص باید به طور کامل احراض شود.

شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد
  • شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

بعد از اطلاع از شرایط عمومی بیمه عمر پاسارگاد و مزایای استفاده از آن، هم اکنون می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی جهت ثبت نام و اخذ قرارداد اقدام کنید.