تماس: 02191074724

شما هم اکنون می توانید از خدمات آنلاین نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در مرکز تهران بهره مند شده و با شرکت در این سرمایه گذاری ارزشمند برای خود و خانواده تان آینده ای مطمئن ترسیم کنید. کلیه مراحل بیمه در این مرکز به صورت آنلاین انجام شده و نیازی به مراجعه حضوری و اتلاف وقت نیست. گشایش این شعبه در مرکز تهران به منظور پوشش هر چه بیشتر هموطنان عزیز و برخورداری طیف وسیعی تری از این بیمه عمر آینده دار است.

021-91074724

چرا باید بیمه عمر پاسارگاد را انتخاب کنید؟

آنچه بیمه عمر پاسارگاد را متمایز می کند سود مناسب و طرح هایی متنوعی است که در اختیار متقاضیان قرار می دهد. اگر می خواهید بیمه ای داشته باشید که حال و آینده شما را تضمین کند و همچون چتری امن بر سر شما سایه بیفکند بی شک باید بیمه پاسارگاد را انتخاب کنید. این بیمه در طرح های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله ارائه شده و در هریک از این طرح ها سود متفاوتی به سرمایه شما تعلق می گیرد.

کمترین مقدار آن 16 و بیشترین 5/21 درصد می باشد که هردو عدد نشان دهنده سرمایه گذاری سودمند می باشد. ضمن آنکه بیمه شده در سود حاصل از منافع شرکت نیز سهیم خواهد بود.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در مرکز تهران

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد مرکز تهران

یکی از بهترین مزایایی که بیمه عمر پاسارگاد دارد امکان دریافت وام است. چنان چه ذخیره صندوق شما به 2 میلیون ریال و بیشتر برسد می توانید 90 درصد پول خود را وام بگیرید. آن هم با سود 4 درصد و بدون نیاز به ضامن!! هیجان انگیز به نظر میاد اینطور نیست؟ البته امکانات جذاب تری نیز وجود دارد که برای آگاهی از آنها می توانید با نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد مرکز تهران ارتباط برقرار کنید.

به علاوه زمانی که شما حق بیمه را تا سقف دو میلیون ریال پرداخت کنید شش ماه بعد بیمه تکمیلی SOS برای شما فعال خواهد شد. این بیمه شامل هزینه بستری بیشتر از 24 ساعت در بیمارستان و بیماری های خاصی همچون سرطان، سکته قلبی و مغزی جراحی قلب باز و پیوند اعضا است.

ضمنا چنان چه شخص بیمه شده خدای ناکرده به مرگ طبیعی یا تصادف از دنیا برود مبلغی به عنوان غرامت به ورثه ای که در بیمه نامه ذکر شده است پرداخت می شود. مقدار این مبلغ در مرگ ناشی از تصادف بیشتر از مرگ طبیعی است. شایان ذکر است که بیمه عمر پاسارگاد بابت از کار افتادگی نیز به شخص بیمه شده خسارت پرداخت می کند.

استفاده از خدمات آنلاین نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد مرکز تهران

شما می توانید با استفاده از نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در مرکز تهران خود را بیمه کرده و از مزایای بیشمار آن برخوردار شوید. با خرید بیمه عمر چشم اندازی روشن و آینده ای آرام و مطمئن برای خود خواهید ساخت و دیگر دغدغه روزهای پیری را نخواهید داشت. بیمه مرکزی ضامن پرداخت به موقع اصل و سود پول شماست و از هر نظر بیمه عمر یک سرمایه گذاری با بازدهی بالا و قطعی است.

اگر شما نیز مشتاق شدید تا خود را بیمه عمر کنید همین حالا از مشاوره آنلاین نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد مرکز تهران بهره برده و اطلاعات خود را تکمیل کنید. فراموش نکنید که تنها تا 65 سالگی فرصت دارید تا از این موقعیت طلایی استفاده کرده و آینده را برای خود یا عزیزانتان تضمین کنید.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در مرکز تهران
  • نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در مرکز تهران
5

خلاصه

با هم مروری داشتیم به معرفی نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در مرکز تهران . در این مقاله سعی بر آن خدمات این بیمه به اختصار بیان شود.