تماس: 02191074724

به منظور گسترش هر چه بیشتر ارائه خدمات، نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در شرق تهران افتتاح گردید. با استفاده از این نمایندگی و دریافت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگارد می توانید از امکانات ویژه ای برخوردار شده و بابت آینده ای که پیش رو دارید از هر نظر آسوده خاطر باشید. زیرا با بیمه عمر پاسارگاد آینده ای روشن برای خود و یا عزیزانتان رقم خواهید زد.

021-91074724

بیمه عمر پاسارگاد مناسب چه کسانی است؟

برای بیمه شدن از طریق نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد شرق تهران هیچ محدودیتی وجود ندارد. هر کس در هر جایگاه شغلی با هر سابقه ای که قرار دارد می تواند یکی از بیمه شدگان پاسارگاد باشد. اما بیشتر از همه این بیمه برای خانم های خانه دار، دختران جوان، صاحبان مشاغل خانگی و افرادی با سن بالا که سابقه کاری کمتری دارند مناسب می باشد.

نگران پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد نباشید. زیرا طرح های بیمه این شرکت آنقدر متنوع و حساب شده و مناسب است که هر کس با هر سطح درآمد می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. شما می توانید در طرح های ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله بیمه عمر شرکت کرده و بنابر حق بیمه ای که توان پرداخت آن را دارید آینده خود و عزیزانتان را تضمین کنید.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در شرق تهران

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد شرق تهران

خدمات بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

آنچه نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در شرق تهران به شما ارائه می دهد تنها یک بیمه عمر ساده نیست. بلکه پوشش های مختلفی برای آن وجود دارد. پوشش هایی نظیر ارائه هزینه های پزشکی، هزینه داروی بیماران خاص، بیمه تکمیلی SOS، بیمه حوادث، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی و چندین و چند مورد دیگر که می تواند بیمه عمر پاسارگاد را تبدیل به یک سرمایه گذاری فوق العاده کند.

بله درست متوجه شدید استفاده از خدمات بیمه عمر پاسارگاد به نوعی سرمایه گذاری نیز محسوب می شود. زیرا بعد از گذشت مدت زمانی معلوم می توانید اصل پول خود را به همراه سود آن دریافت کنید. مقدار سود نیز از 16 درصد شروع شده و با توجه به استفاده از طرح های گوناگون، متفاوت ماست. نکته مثبت در این بیمه قابلیت انتقال به غیر است.

یعنی شما می توانید نام یک شخص را در بیمه نامه ذکر کنید. در اینصورت چنان چه خدای نکرده به هر دلیلی نتوانید بعدها پول خود را دریافت کنید، اصل پول و سود آن به فرد مورد نظر می رسد. بنابراین به نظر می رسد این بیمه نوعی آینده نگری و سرمایه برای فرزندان نیز می باشد.

خدمات نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد شرق تهران به صورت آنلاین است.

درست است که ما از وجود یک نمایندگی در شرق تهران نام بردیم اما این به معنای حضور فیزیکی شما در یک مکان به خصوص نیست. هدف بیمه پاسارگاد آسایش و راحتی شما چه در زمان حال و چه در آینده است. به همین جهت تمامی مراحل ثبت نام، مشاوره، پذیرش و دریافت بیمه نامه به صورت آنلاین انجام شده و نیازی نیست که شما برای انجام این امور منزل یا محل کار خود را ترک کنید.

به نظر می رسد همه چیز برای دریافت یک بیمه عمر مطمئن با شرایط عالی فراهم شده است. پس شما نیز همین امروز اقدام کرده و با بیمه عمر پاسارگاد برای راحتی و آسایش خود در آینده یک گام بلند بردارید. بی شک آنچه امروز در بستر مناسب می کارید فردا چندین برابر درو خواهید نمود.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در شرق تهران
  • نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در شرق تهران
5

خلاصه

مطلبی که ارائه گردید درباره نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در شرق تهران و خدمات ویژه این بیمه بود. با مطالعه این محتوا می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.