تماس: 02191074724

صاحبان مشاغل دولتی و آزاد، خانم های خانه دار، دختران مجرد، صاحبان مشاغل خانگی و … مستحضر باشید به منظور برخورداری سریع و راحت تمامی هموطنان عزیز تهرانی، نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن تهران بازگشایی گردید.

کلیه خدمات این نمایندگی یا دیگر نمایندگی های بیمه عمر پاسارگاد به صورت آنلاین بوده و نیازی به اتلاف وقت برای انجام کاغذبازی های معمول ندارید. کافی است آینده نگر باشید و اندیشمندانه آینده را در دستان خود بگیرید.

021-91074724

چه کسانی می توانند از بیمه عمر پاسارگاد استفاده کنند؟

سوال اینجاست که نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن یا به طور کل دیگر مراکز خدمات خود را برای افراد به خصوصی ارائه می دهند؟ پاسخ سوال شما منفی است. هرکسی که باشید با هر شغل و سابقه و با هر سن و جنسیتی می توانید از این طرح سودمند برخوردار شوید. حتی پدر و مادرها می توانند این طرح را برای نوزادان خریداری کرده و یک سرمایه مطمئن برای آینده آنها فراهم کنند.

تنها محدودیتی که برای استفاده از بیمه عمر پاسارگاد وجود دارد آن است که سن شما نباید بیشتر از 65 سال باشد. وگرنه همه می توانند به راحتی خود را بیمه عمر کنند. نکته مثبت این ماجرا معافیت کامل مالیاتی است. بله دقیقا همینطور است.! هنگامی که در بیمه عمر پاسارگاد سرمایه گذاری می کنید هیچ گونه مالیاتی بر سرمایه شما و سود ناشی از آن تعلق نمی گیرد.

صحبت از سود به میان آمد.! بد نیست بدانید که در نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن به سرمایه های شما بین 16 تا 21 سود تعلق می گیرد. این تفاوت ها ناشی از انتخاب طرح های مختلف ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه برای پرداخت حق بیمه است. البته این مقادیر جدا از سودی است که به خاطر فعالیت های متنوع شرکت به موجودی شما اضافه می شود.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد جردن

استفاده از بیمه عمر پاسارگاد چه مزایایی دارد؟

اگر در نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن یا هر نقطه دیگر خود را بیمه کنید می توانید از این شرکت بدون نیاز به ضامن وام دریافت کنید. آن هم وام 4 درصد.! کافی است موجودی صندوق ذخیره شما به 20 میلیون ریال برسد. آنگاه می توانید 90 درصد از سرمایه خود را به صورت وام دریافت کنید. به علاوه بیمه تکمیلی نیز برای بیمه شده فعال می شود که بسیاری از بیماری های خاص را شامل می شود.

شما می توانید هم آینده ای مطمئن برای خود رقم بزنید و هم منزل خود را در برابر حوادث و بلایایی همچون زلزله و آتش سوزی بیمه کنید. حتما می پرسید چگونه؟ برای پاسخ کاملتر و دقیق تر بهتر است از مشاوره های آنلاین نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن استفاده کنید.

کارشناسان خبره این مرکز و سایر نمایندگی ها با سعه صدر پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند.

پرداخت غرامت ناشی از فوت یا از کار افتادگی، انتقال بیمه به شخص دیگر، تضمین پرداخت توسط بیمه مرکزی، بیمه تکمیلی SOS، دریافت سود روز شمار، امکان بازخرید بیمه و … از دیگر مزایای استفاده از طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد است.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن
  • نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن
5

خلاصه

در این محتوا خدمات نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد در جردن تهران به اختصار بیان گردید. برخورداری از این طرح خوش آتیه برای همگان امکان پذیر می باشد.