تماس: 02191074724

اگر شما ماهیانه مبلغ مشخصی را برای بیمه عمر خود کنار بگذارید، می توانید از مزایای ویژه این بیمه طی سال‌های آتی زندگی خود بهره مند شوید. فواید بیمه عمر پاسارگاد آنقدر زیاد است که شاید ذکر تمامی آنها در یک مطلب نگنجد، اما ما در این بخش قصد داریم مهم ترین مزایای استفاده از آن را به شما توضیح دهیم. اگر شما نیز قصد ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد را دارید، با ما همراه شوید تا با این مزایای ویژه آشنا شوید.

فواید بیمه عمر پاسارگاد

فواید بیمه عمر پاسارگاد

فواید مهم بیمه عمر پاسارگاد

1    یکی از مهم‌ ترین مزایا و فواید استفاده از این بیمه سرمایه گذاری و سود تضمینی حاصل از قرارداد می باشد. در واقع حق بیمه پرداختی شما در موارد مختلف توسط بیمه سرمایه گذاری شده و سود آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مساله مهم درباره این سرمایه گذاری، تضمینی بودن آن است. شما در این سرمایه گذاری هیچ گونه ریسکی نداشته و متحمل هیچ گونه زیان نخواهید شد.

2    مساله دیگر پرداخت غرامت به خانواده فرد بیمه شونده بعد از فوت می باشد. اگر فرد بیمه شونده به صورت طبیعی از دنیا برود،  کل سرمایه انتخابی توسط بیمه به خانواده وی پرداخت خواهد شد.  اگر مرگ فرد در اثر حادثه باشد این مقدار تا 4 برابر سرمایه انتخابی افزایش پیدا خواهد کرد. مساله مهم آن که حتی اگر فرد بیمه شوند تنها یک قسط پرداخت کرده باشد تمامی موارد فوق به طور کامل پرداخت می شود.

3    اگر شخص بیمه بیمه گذار پس از از امضای قرارداد دچار از کار افتادگی دائم شود،  از پرداخت اقساط معاف شده و کل سرمایه خود را دریافت خواهد نمود.  همچنین تا سقف 40 میلیون تومان از طرف بیمه غرامت از کار افتادگی به شخص پرداخت خواهد شد.

4    استفاده از وام یکی دیگر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد می باشد.  بعد از یک سال از امضای قرارداد و پرداخت حق بیمه فرد بیمه شونده می تواند تا مبلغ 90 درصد ارزش ذخیره ریاضی خود وام دریافت کند. وام پرداختی دارای شرایط ویژه پرداخت اقساط و سود مناسب بوده و می تواند تا حد زیادی به اقتصاد شما کمک خواهد کرد.

فواید مهم بیمه عمر پاسارگا

فواید مهم بیمه عمر پاسارگا

5    یکی دیگر از فواید بیمه عمر پاسارگاد آن است که شما می توانید بین 10 تا 40 درصد از سایر بیمه ‌های پاسارگاد بهره مند شوید. بیمه های مختلف مانند بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه آتش سوزی مسکونی،  بیمه درمان مسافرتی و غیره توسط پاسارگاد ارائه شده که شما می توانید با استفاده از آن از خدمات بیمه و پرداخت غرامت با تخفیف ویژه استفاده کنید.

6    استفاده از بیمه عمر می‌تواند مزایای ویژه دیگری نیز برای شما به دنبال داشته باشد. پوشش هزینه های پزشکی و هزینه های بستری تا سقف مشخص حدود 25 میلیون تومان یکی دیگر از فواید بیمه عمر پاسارگاد می باشد. در صورت بروز بیماری بیماری، بستری در بیمارستان، خرید دارو و ویزیت پزشک می توانید تا حد زیادی هزینه های پرداختی خود را از طریق بیمه جبران کنید.

7    در در صورت ابتلا به بیماری های خاص،  شخص بیمه شونده می تواند تا سقف 40 میلیون تومان از خدمات بیمه پاسارگاد استفاده کند. هزینه دارو و درمان بیماری های خاص تا حد زیادی بالا بوده و بخش زیادی از آن توسط بیمه عمر پاسارگاد تهیه خواهد شد.

8    از دیگر فواید بیمه عمر پاسارگاد پرداخت خسارت در صورت بروز حوادث طبیعی و غیر طبیعی است. در صورت بروز زلزله، سیل و یا بروز آتش سوزی منازل  خسارت ایجاد شده تا حد زیادی به بیمه شونده غرامت پرداخت خواهد شد.

 

فواید بیمه عمر پاسارگاد
  • فواید بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

فواید بیمه عمر پاسارگاد !!! اگر شما قصد ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد را دارید، با ما همراه شوید تا با این مزایای ویژه آشنا شوید.