تماس: 02191074724

بیمه عمر یکی از بهترین راهکارهایی است که با کمک آن می توانید در کنار حفظ سرمایه از خود و خانواده تان در مقابل مشکلات و حوادث پیش بینی نشده مراقبت کنید. قرارداد بیمه عمر پاسارگاد کاملا مطابق با خواسته ها و نیازهای شما تنظیم شده و شما می توانید خودتان شرایط مورد نظرتان را در قرارداد اعمال کنید. نکته مهم آن که شما می توانید بعضی از موارد قرارداد را بدون طی مدت اعتبار بیمه نامه خود بدون نیاز به فسخ قرارداد تغییر دهید.

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد شامل چه مواردی می باشد؟

قبل از آن که به دنبال اخذ قرارداد بیمه عمر پاسارگاد باشید بهتر است اطلاعات عمومی و مورد نیازتان را به دست آورده تا بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. بهتر است از قبل با انواع بیمه عمر، انواع پوشش های تکمیلی، میزان حق بیمه پرداختی و غیره آشنا شده و آن ها را با نیازهای خود بسنجید. این قرارداد از بیمه پاسارگاد شامل بخش های مختلف است که هرکدام از آن ها باید در نهایت دقت پر شود. این بخش ها شامل موارد زیر می باشد:

سند بیمه نامه

در این بخش از قرارداد شما باید اطلاعات مختلفی شامل اطلاعات شخص بیمه گذار، اطلاعات بیمه شده، مشخصات بیمه نامه و مشخصات ذینفعان بعد از فوت را تعیین کنید. تمامی اطلاعات این بخش باید در نهایت صحت و دقت پر شده و از ارائه اطلاعات نادرست و مبهم خودداری شود.

در این بخش تعهدات بیمه و شخص بیمه شونده تعیین شده و هر دو سمت قرارداد طی اعتبار بیمه نامه مستلزم انجام آن می باشند. در این بخش از قرارداد همچنین نوع و تعداد پوشش های تکمیلی مورد نظرتان در زمینه های مختلف پزشکی و درمان، بیماری های خاص و حوادث را انتخاب خواهید کرد. بهتر است قبل از قرارداد با این پوشش ها آشنا شده و موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد شامل چه مواردی می باشد؟

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد شامل چه مواردی می باشد؟

جدول سرمایه بیمه عمر

بخش دیگری از قرارداد بیمه عمر پاسارگاد شامل اطلاعات مهمی است که در بخش جدول سرمایه بیمه عمر تعریف می شود. این جدول متناسب با شرایط هر بیمه نامه متفاوت خواهد بود. در این بخش اطلاعات مهم دیگری از جمله مدت بیمه، میزان حق بیمه پرداختی، درصد افزایش سالانه، روش پرداخت، سرمایه و صندوق بیمه نامه و غیره پر خواهد شد. اطلاعات وارد شده در این بخش از قرارداد نیز بسیار مهم بوده و باید در نهایت دقت و صحت تکمیل شود. این بخش از قرارداد دارای مشخصات بیمه شده و سریال بیمه نامه می باشد.

الحاقیه پوشش های بیمه ای

در قرارداد بیمه عمر پاسارگاد 4 الحاقیه اصلی برای شما به عنوان بیمه شونده در نظر گرفته می شود. شما می توانید با با درنظر گرفتن نیازهای خود یک یا چند مورد را انتخاب کرده و یا از آن ها استفاده نکنید. این الحاقیه ها شامل موارد زیر می باشد:

پوشش تکمیلی بیماری های خاص

سرمایه بیمه از کار افتادگی وپوشش تکمیلی  معافیت از پرداخت حق بیمه

پوشش تکمیلی بیمه فوت، از کار افتادگی جزئی و نقص عضو، هزینه های پزشکی در اثر حادثه

پوشش تکمیلی منزل در اثر بروز صاعقه، آتش سوزی و انفجار

تعاریف عمومی

در بخش انتهایی از قرارداد نیز مجموعه ای از تعاریف عمومی ذکر خواهد شد تا در صورتی که شما با موارد ذکر شده در قرارداد آشنا نیستید، تمامی ابهامات شما برطرف شود.

اخذ قرارداد

شما برای استفاده از بیمه عمر و اخذ قرارداد بیمه عمر پاسارگاد می توانید از دو روش اینترنتی و مراجعه حضوری به دفاتر بیمه اقدام کنید.  در روش اینترنتی بعد از ارائه اطلاعات، اسکن و ارسال مدارک مورد نیاز و پرداخت حق بیمه، کارشناسان نمایندگی با شما تماس گرفته و بعد از تائید اطلاعات برای ارائه بیمه نامه به محل سکونت شما خواهند آمد.

 

 

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد
  • قرارداد بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

قرارداد بیمه عمر پاسارگاد کاملا مطابق با خواسته ها و نیازهای شما تنظیم شده و شما می توانید خودتان شرایط مورد نظرتان را در قرارداد اعمال کنید