تماس: 02191074724

بدون شک بیمه عمر یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری و سود آوری است که می ‌توانید با خیال راحت آن را برای خود و عزیزانتان انتخاب کنید.  بیمه عمر پاسارگاد یکی از انواع بیمه این شرکت سطح ۱  بیمه می باشد که افراد از بدو تولد تا ۶۵ سالگی می توانند از آن بهره مند شوند. در کنار مزایا و پوشش های مختلف درمانی و جبران خسارات، سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد بر اساس تعرفه های مشخص به صورت سالیانه به حساب فرد بیمه گذار ریخته می شود.

سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد

سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد

انواع بیمه عمر پاسارگاد

قبل از آن که به دنبال اطلاع از سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد باشید،  بهتر است به این نکته توجه کنید که بیمه عمر در این شرکت بیمه به دو دسته بیمه عمر به شرط فوت و بیمه عمر و تامین آتیه تقسیم می شود.

در نوع اول تحت عنوان بیمه عمر به شرط فوت،  شما از پوشش ها و خدمات در زمان حیات بهره نبرده و سرمایه گذاری در شرکت بیمه نخواهید کرد.  تنها با توجه به حق بیمه پرداختی پس از فوت بیمه گذار غرامت و سرمایه توسط بیمه به ذینفعان پرداخت خواهد شد.

اما در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد شما می توانید در  در زمان حیات خود از مزایا و خدمات ویژه درمانی،  جبران خسارات حوادث استفاده کرده،  وام دریافت کنید یا در بیمه سرمایه گذاری کنید. در کنار تمامی مزایای فوق در این حالت نیز بر بعد از فوت شخص بیمه شونده،  از طرف بیمه بین ۱ تا ۴ در برابر سرمایه به خانواده شخص غرامت پرداخت خواهد شد.

انواع سود پرداختی توسط شرکت بیمه

در این مرحله بهتر است با انواع سودی که توسط تمامی شرکت ‌های بیمه به شما پرداخت می شود،  آشنا شوید.  در حالت کلی سود پرداختی توسط بیمه به افراد شامل دو سود تضمینی و سود مشارکت در منافع می باشد.  سود تضمینی سودی است که توسط سازمان بیمه مرکزی تعیین شده و تمامی شرکت‌ های بیمه موظف به پرداخت آن هستند. در واقع این سود در تمامی شرکت ‌های بیمه یکسان بوده و برای دو سال اول ۱۶ درصد،  برای دو سال دوم ۱۳ درصد و برای سال پنجم به بعد تا ۱۰ درصد در نظر گرفته می شود.

سود مشارکت در منافع، سودی است که با سرمایه گذاری بیمه در پروژه‌ های مختلف به بیمه گذار پرداخت می‌شود. این سود در بیمه های مختلف متفاوت بوده و با توجه به اندوخته شرکت،  توانمندی اقتصادی و میزان حق‌ بیمه فرد متغیر می‌باشد.  باید بدانید سهم شخص بیمه گذار از این نوع سود می تواند تا میزان ۹۸ درصد نیز باشد.

سود پرداختی توسط شرکت های بیمه به صورت سالیانه پرداخت شده و شامل مجموع دو سود عنوان شده در بالا می باشد.

انواع سود پرداختی توسط شرکت بیمه

انواع سود پرداختی توسط شرکت بیمه

سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد

برای اطمینان خاطر شما،  بیمه پاسارگاد سود پرداختی به بیمه گذار را صرف نظر از میزان خسارت های احتمالی در سرمایه گذاری،  به شما ضمانت می کند. در واقع تحت هر شرایطی سود حاصل از سرمایه گذاری و پرداخت حق بیمه سالیانه به شما پرداخت شده و شما می توانید از سرمایه گذاری خود اطمینان حاصل کنید.  سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد شامل مجموعه سود تضمینی،  حق بیمه های پرداختی و سرمایه اولیه فرد در صورت وجود می باشد.

پرداخت سود سرمایه گذاری در بیمه عمر پاسارگاد به صورت افزایشی است.  در واقع در هر سال به سود  سال قبل نیز درصدی تحت عنوان سود اضافه خواهد شد. سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد مانند تمامی شرکت های بیمه،  در سال های مختلف مقادیری متفاوت داشته است. برای مثال این سود در سال ۹۵ مقدار ۱۹ درصد،  در سال ۹۴ بیست درصد و در سال ۹۳ مقدار ۲۲ درصد بوده است.

افزایش سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد

شما با چند روش ساده می‌توانید سود قطعی حاصل از بیمه عمر خود را چند برابر کنید:

·       می توانید در ابتدای قرارداد حق بیمه خود را حداکثر مقداری که می توانید پرداخت کنید، در نظر بگیرید.

·       می توانید هر سال با توجه به شرایط اقتصادی خود،  حق بیمه را افزایش دهید.

·       در صورت داشتن سرمایه می توانید هنگام اخذ قرارداد مبلغی را به عنوان سرمایه اولیه به بیمه بسپارید.

·       از پوششهای تکمیلی کم تری هنگام اخذ قرارداد استفاده کنید.

·       مدت قرارداد بیمه عمر بیشترین سال ممکن انتخاب کنید. هرچه طول قرارداد شما بیشتر باشد، سود قطعی پرداختی نیز بیشتر خواهد بود.

·       از آنجا که سرمایه فوت با سود بیمه گذار رابطه عکس دارد،  می‌توانید غرامت بعد از فوت را مقدار کم تری انتخاب کرده تا سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد برای شما افزایش پیدا کند.

 

سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد
  • سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد !!! سود قطعی بیمه عمر بر اساس تعرفه های مشخص به صورت سالیانه به حساب فرد بیمه گذار ریخته می شود.