برای شما این سوال پیش بیاید که در صورت پرداخت حق بیمه آیا تحت هر شرایطی سرمایه‌ شما به شما بازگردانده خواهد شد؟ آیا در صورت ورشکستگی یا انحلال بیمه،  شما توانایی دریافت پول خود را خواهید داشت؟  آیا سود حاصل از سرمایه گذاری تحت هر شرایطی به شما پرداخت خواهد شد؟  ضمانت بیمه عمر پاسارگاد تمامی سوالات و ابهام های شما در این زمینه را برطرف کرده و به شما اطمینان کامل می دهد. با ما همراه باشید تا در این بخش به این مسئله مهم درباره بیمه عمر پاسارگاد بپردازیم.

این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد

قبل از انتخاب هر شرکت بیمه به این مسئله توجه داشته باشید که هر موسسه بیمه در کشور برای دریافت پروانه تاسیس، ثبت هرگونه تغییرات در میزان سرمایه، اساسنامه و سهام موسسه نیازمند تایید بیمه مرکزی ایران بوده و صحت و اعتبار آن تا حد زیادی توسط بیمه مرکزی تامین خواهد شد. بنابراین شما هنگام انتخاب شرکت بیمه مورد نظرتان تا حد زیادی خیالتان بابت اعتبار شرکت و تائید سازمان بیمه مرکزی آسوده است.

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد را می توانیم از دو جنبه بررسی کنیم. ضمانت پرداخت سود و ضمانت حفظ سرمایه در صورت ورشکستگی یا انحلال موسسه بیمه.

ضمانت پرداخت سود سرمایه گذاری

مسئله اول ضمانت و پرداخت سود سرمایه گذاری می باشد. همانطور که می دانید شما با پرداخت حق بیمه و امضای قرارداد علاوه بر استفاده از پوشش ها و خدمات بیمه،  می توانید از شرایط سرمایه گذاری در بیمه بهره مند شده و سود پول خود را دریافت کنید.

مسئله بسیار مهم و فاکتور مثبت درباره این سرمایه گذاری دریافت سود قطعی می باشد.  بیمه پاسارگاد بخشی از حق بیمه دریافتی شما را در پروژه‌ های مختلف سرمایه‌گذاری کرده و صرف نظر از سود و زیان پروژه موظف به پرداخت سود سالیانه به شما خواهد . همانطور که می دانید در بسیاری از پروژه‌ های سرمایه‌گذاری شما به عنوان سرمایه گذار در هر دو حالت سود و زیان شریک خواهید بود.  اما ضمانت بیمه عمر پاسارگاد باعث می‌شود که شما نگرانی بابت از دست دادن هزینه و سرمایه خود نشده و تحت هر شرایطی سود حاصل از سرمایه گذاری خود را دریافت کنید.

موسسه بیمه حق بیمه ‌های دریافتی خود را در سبد های سرمایه گذاری مختلف مانند بازار بورس و بازارهای دیگر قرار داده و در پنج سال ابتدایی به مدت ۱۰ سال، سودی معادل با ۱۸ درصد و به صورت علی الحساب به شما پرداخت خواهد کرد.  این میزان سود تضمین شده بوده و شما از دریافت آن اطمینان خواهید داشت.

ضمانت پرداخت سود سرمایه گذاری

ضمانت پرداخت سود سرمایه گذاری

ضمانت در صورت ورشکستگی یا انحلال موسسه

نکته دیگر درباره ضمانت بیمه عمر پاسارگاد ، بروز هرگونه مشکل در شرکت،  ورشکستگی و انحلال می باشد.  بیمه پاسارگاد ۵۰ درصد حق بیمه های پرداخت شده توسط افراد را نزد بیمه مرکزی ایران نگهداری و ذخیره می کند.  این مسئله به شما ضمانت می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل بیمه مرکزی ایران تا حد زیادی هزینه و سرمایه شما را پرداخت خواهد کرد تا شما متحمل ضرر نشوید.

مسئله مهم دیگر آن که هنگام انتخاب شرکت بیمه خود،  به سطح توانمندی و اعتبار موسسه توجه داشته باشید.  شرکت های بیمه در ایران در دسته های توانمندی مختلف طبقه بندی شده که این سطح و اعتبار به عوامل مختلفی مانند خوشنام بودن نزد عموم مردم،  نحوه خسارت دهی و پرداخت غرامت،  تعداد شکایات از شرکت بیمه، سطح توانگری مالی و غیره تعیین می شود.  بیمه پاسارگاد از نظر اعتبار و سطح توانمندی جز شرکت ‌های بیمه سطح یک بوده و این مسئله ریسک سرمایه گذاری شما را در بیمه عمر پاسارگاد تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

مسئله سوم درباره ضمانت بیمه عمر پاسارگاد و دیگر شرکت ‌های بیمه ماده قانون ۶۰ بیمه مرکزی می باشد. این قانون بیان می‌کند که در صورت ورشکستگی و یا انحلال هر شرکت بیمه،  پرداخت غرامت به بیمه شدگان، بیمه‌گذاران و صاحبان حقوق آنان نسبت به دیگر بستانکاران حق تقدم دارد. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل شما می توانید سرمایه خود را پس بگیرید.

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد
  • ضمانت بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد مسئله بسیار مهمی برای بیمه شدگان و کسانی است که تصمیم دارند این بیمه نامه را تهیه کنند. این مطلب را با دقت مطالعه کنید

این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

لینک دوستان

تجهیزات کراس فیت

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر ماکروفر ال جی

سئو

ترجمه فوری

تعمیر ماکروفر

بیمه ایران

تعمیر لوازم خانگی

سئو

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه پارسیان

تعمیر ماکروفر بوتان

تعمیر ماکروفر پاناسونیک

سیگار

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات دوو

نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

درج آگهی رایگان

سئو

مشاوره سئو

نمایندگی تعمیرات آبسال

نمایندگی تعمیرات ارج

نمایندگی تعمیرات پاکشوما

نمایندگی تعمیرات کنوود

نمایندگی تعمیرات ویرپول

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات باکنشت کرج

نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج

نمایندگی تعمیرات کندی کرج

نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

تعمیر لوازم خانگی در تبریز

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال مابه

تعمیر یخچال دوو

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

بیمه آتش سوزی

بیمه مهندسی

بیمه مسئولیت

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر ماکروویو ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

تعمیر ماشین لباسشویی AEG

تاسیسات ساختمان در تبریز

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

تعمیر ماشین لباسشویی کندی

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

دانلود اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد

بیمه آتیه کودکان

اکستنشن مو

سایت نقاشی

تعمیر پکیج بوتان

نصب بازی روی ps4

نصب آنتی ویروس در تبریز

رفع خطای پنل های اعلام حریق

تحصیل داروسازی در گرجستان

ویزای تحصیلی گرجستان

بورسیه تحصیلی روسیه

تحصیل پزشکی در گرجستان

ویزای تحصیلی چین