تماس: 02191074724

درخواست صدور دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

یکی از بزرگترین دغدغه های بیمه شده های بیمه عمر و آتیه در تمامی شرکت های بیمه ای، دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر خود در انتهای هر سال می باشد. با توجه به تماس های بسیار زیادی که در این چند ساله داشته ایم تصمیم گرفتیم تا این مورد را برای بیمه شذه های نمایندگی کد 74412 برطرف کنیم.

به این صورت که با پر کردن فرم زیر ما دفترچه اقساط را در سریعتترین زمان ممکن صادر کرده و به صورت پی دی اف برای بیمه شده های خود ارسال می کنیم. اما متاسفانه برای کسانی که از نماینده های دیگر بیمه خود را دریافت کرده اند به دلیل نداشتن دسترسی به حساب های دیگر نماینده ها از صادر کردن دفترچه اقساط معذوریم.

اما لازم به ذکر می باشد که اگر جزء دسته دوم هستید و دسترسی به نماینده بیمه عمر خود ندارید کافی است که به نزدیکترین دفتر بیمه پاسارگاد رفته و با دادن اطلاعات خود دفترچه جدید را دریافت کنید.

صدور دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

صدور دفترچه بیمه عمر پاسارگاد

برای صدور دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد خود لطفا فرم زیر را برای هر بیمه شده یک بار پر کرده و ارسال کنید. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن دفترچه شما را صادر کرده و ارسال می کنند.

توجه : تنها کسانی که در نمایندگی کد 74412 خود را بیمه کرده اند می توانند از این قسمت استفاده کنند.

درخواست صدور دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

با پر کردن فرم زیر کارشناسان بیمه عمر ما در اسرع وقت دفترچه شما را ارسال خواهند کرد

پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد

از طریق لینک زیر می توانید برای پرداخت اقساص خود اقدام کنید

ورود به سیستم برای پرداخت قسط بیمه عمر

صدور دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

صدور دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد به صورت آنلاین برای بیمه شده های نماسندگی بیمه عمر پاسارگاد کد 74412 در سریعتری زمان ممکن