تماس: 02191074724

با استفاده از بیمه عمر پاسارگاد در کنار بهره گیری از پوشش های اصلی و تکمیلی بسیار می توانید از مزایای ویژه ای از جمله دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه بهره مند شوید. تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد برای افراد بیمه شده بسیار مناسب بوده و می تواند در بحران ها و شرایط سخت اقتصادی که برایتان پیش خواهد آمد، چاره گشای شما شود. در این بخش با تسهیلات ویژه و شرایط اخذ وام بیمه عمر بیشتر آشنا خواهید شد.

تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد

تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد

شرایط اخذ وام بیمه عمر پاسارگاد

برای آن که شما نیز بتوانید از تسهیلات وام بیمه عمر در موسسه پاسارگاد بهره مند شوید، باید واجد دو شرط باشید. اولین شرط اخذ وام، مدت زمان سپری شده از اخذ قرارداد و پرداخت حق بیمه است. برای دریافت وام حداقل باید حداقل 6 ماه از پرداخت بیمه نامه و اخذ قرارداد گذشته باشد. شرط دوم آن است که تا زمان درخواست وام، قسط عقب افتاده نداشته باشید. در واقع تا زمان درخواست دریافت وام باید تمامی قسط های  خود را به موقع پرداخت کرده باشید.

تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد

در صورتی که با وام درخواستی شما در موسسه پاسارگاد موافقت شود، شما می توانید از تسهیلات ویژه زیر بهره مند شوید:

1    سقف وام پرداختی در بیمه عمر پاسارگاد تا 90 درصد ارزش بازخرید بیمه نامه در زمان درخواست وام می باشد. برای مثال اگر بعد از گذشت چند ماه 6 ماه، میزان حق بیمه های پرداختی و سود حاصل از آن به میزان 10 میلیون رسیده باشد، وام دریافتی شما می تواند مقدار 9 میلیون تومان باشد.

2    سود پرداختی در وام بیمه عمر پاسارگاد در مقایسه با سودهای بانکی مقداری بسیار کم و اقتصادی است. این سود در حداکثر مقدار 4 درصد بیش از سود تضمینی اندوخته بیمه نامه می باشد.

3    از دیگر تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد تعداد وام های دریافتی است. در صورتی که شما بعد از اخذ اولین وام خود تمامی قسط های خود را پرداخت کرده باشید، می توانید مجددا برای دریافت وام اقدام کنید.

 

تسهیلات وام بیمه عمر

تسهیلات وام بیمه عمر

4    شرایط بازپرداخت وام در این بیمه نیز در مقایسه با وام در موسسات دیگر مناسب است. شما می توانید اقساط وام را در سه سال و طی 36 ماه پرداخت کنید.

5    دریافت وام در کوتاه ترین زمان ممکن ویژگی دیگر وام بیمه عمر است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. شما برای دریافت وام در بسیاری از بانک ها و موسسات باید ماه ها منتظر بمانید. اما در موسسه پاسارگاد تنها چند روز بعد از درخواست، وام به حساب شما واریز خواهد شد.

6    شما برای دریافت وام از موسسه بیمه نیازی به هیچ گونه ضامن و وثیقه ندارید. ضامن شما در موسسه اعتبار صندوق بیمه است و وام بدون هیچ گونه ضمانتی به شما پرداخت خواهد شد.

7    مساله مهم دیگر آن که مقدار اندوخته لازم در موسسه برای دریافت وام محدودیت ندارد. سرمایه شما در موسسه هر مقدار که باشد، شما می توانید تا سقف 90 درصد اندوخته وام دریافت کنید.

8    نکته مهم دیگر آن که دریافت وام به هر مقدار که باشد، تاثیری بر پوشش های بیمه و خدمات آن نداشته و شما می توانید از تمامی موارد پوشش بیمه در قرارداد خود بهره مند شوید.

تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد
  • تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

با توجه به موارد ذکر شده تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد ، این وام می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما در زمان نیاز اقتصادیتان باشد.