تماس: 02191074724

پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه عمر پاسارگاد – یکی از خدمات بیمه پاسارگاد در راستای رفاه مردم کشور، ارائه پوشش هزینه پزشکی حوادث است. متاسفانه شرایط اقتصادی کشور به گونه ای است که هزینه های درمانی برای اغلب مردم سنگین بوده و متاسفانه آمار نشان می دهد در چنین شرایطی گاها افراد ترجیح می دهند درمان را به تاخیر بیاندازند تا از نظر مالی، بتوانند به هر روشی هزینه ها را تامین کنند. اما با وجود بیمه پاسارگاد جایی برای نگرانی نخواهد بود.

پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه عمر پاسارگاد

پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه عمر پاسارگاد

پوشش هزینه پزشکی حوادث تحت نظر بیمه پاسارگاد

نمیتوان این واقعیت را نادیده گرفت که همواره ایمن از حوادث هستیم. به هر حال در طول دوران زندگی حتی اگر خودمان جانب احتیاط را رعایت کنیم، بار هم ممکن است از سمت دیگران دچار سانحه شویم. برخی از رخدادها خسارت های سنگین همانند نقص عضو را به دنبال دارد که می تواند منجر به از کار افتادگی کامل یا موقت گردد. در چنین شرایطی چگونه می توانید هزینه های درمان را تامین کنید؟ در صورتی که از پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه پاسارگاد برخوردار باشید جایی برای نگرانی نخواهد بود. شما در واقع یک حامی مطمئن خواهید داشت. لازم است بدانید که علاوه بر از کار افتادگی، بیمه پاسارگاد موارد زیر را نیز حمایت خواهد کرد:

       مسمومیت ناشی از گاز گرفتگی و یا خوردن مواد مضر شامل سم

       غرق شدن

       ابتلا به برخی از بیماری های سخت همانند کزاز

       و….

اما در صورتی که این از کار افتادگی ناشی از خودکشی، آسیب های عمدی، مصرف مواد مخدر، از کار افتادگی ناشی از ارتکاب جرم و… باشد، بیمه گر هیچ تعهدی در قبال بیمه گذار نخواهد داشت.

شرایط برخورداری از پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه پاسارگاد

همانند سایر خدمات بیمه، در این مورد نیز باید شرایطی حاکم باشد تا بیمه گر از بیمه گذار حمایت نماید. در ادامه به بررسی این شرایط خواهیم پرداخت:

1-   بیمه گذار باید در اثر سانحه، از کار افتاده باشد. این از کار افتادگی به صورت نقص و یا تغییر در شکل یکی از اندام های اصلی بدن بوده که قدرت فعالیت را از بیمه گذار می گیرد. بنابراین بسته به مدت از کار افتادگی، می توانید از سرمایه بیمه عمر خود بهره مند شوید.

2-   برای تامین هزینه های درمان، از سرمایه بیمه عمر شما استفاده خواهد شد. بیمه پاسارگاد موظف است در زمان درمان، هزینه های پزشکی را جبران نماید.

3-   بیمه گر موظف است هزینه ها را در مدت یک ماه پرداخت نماید در غیر این صورت بیمه گذار این حق را دارد که درخواست فسخ قرارداد را داشته باشد.

پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه عمر پاسارگاد
  • پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

پوشش هزینه پزشکی حوادث بیمه عمر پاسارگاد ! با وجود بیمه پاسارگاد نگران تامین هزینه های درمانی نباشید. می توانید از پوشش هزینه پزشکی حوادث شرکت بهره مند شوید