تماس: 02191074724

نحوه خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

این روز ها خرید اینترنتی به یکی از رایج ترین کارهایی که همه افراد آن را انجام می دهند تبدیل شده است. خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد نیز یکی از کارهایی است که در زمان بسیار کوتاهی انجام شده و شما برای انجام آن به کم تر از چند دقیقه زمان نیاز دارید. خرید بیمه عمر در حال حاضر یک سرمایه گذاری مطمئن و در عین حال یک پشتوانه مالی محسوب شده و هر فرد در هر سنی می تواند نسبت به خرید آن اقدام کند.

قبل از خرید اینترنتی بیمه این کارها را انجام دهید

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد را می توانید تنها در چند گام ساده و خودتان در منزل انجام دهید. برای این کار کافی است ابتدا با این بیمه، خدمات و پوشش های ارائه شده، مدارک لازم برای ثبت نام و غیره آشنا شده تا بتوانید خودتان به راحتی برای خرید این بیمه اقدام کنید.

در گام اول قبل از انجام هر کاری بهتر است مدارک لازم و مورد نیاز برای ثبت نام را از سایت گرفته و آن ها را تهیه کنید. برای مثال هنگام ثبت نام حتما باید تصویر کارت شناسایی شما به عنوان بیمه شونده و ذینفعان را ارسال کنید.

در گام دوم با پوشش های اختیاری بیمه عمر پاسارگاد آشنا شده و قبل از اقدام به ثبت نام پوشش های مورد نیاز خود را انتخاب کنید. همانطور که می دانید پوشش های اصلی این بیمه شامل پرداخت هزینه تا 4 برابر سرمایه شخص بیمه شده بعد از فوت به صورت طبیعی و در اثر حادثه است.

اما پوشش های تکمیلی شامل موارد درمانی، پرداخت هزینه دارو و عمل های جراحی بیماری های خاص، جبران خسارت آتش سوزی، جبران خسارت ناشی از بلایای طبیعی و غیره است. شما ابتدا با این پوشش ها آشنا شده و با توجه به نیازتان گزینه های موجود را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

مراحل خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

برای ثبت نام اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد بعد از تهیه مدارک مورد نیاز و انتخاب پوشش های تکمیلی مورد نظرتان می توانید به سایت رسمی بیمه پاسارگاد  و یا سایت های معتبر زیر مجموعه این بیمه مراجعه کنید.

·       در مرحله اول شما باید فرم های لازم در پرسشنامه را در نهایت دقت و صحت پر کنید. اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی خود و ذینفعان، آدرس محل سکونت، شغل و غیره.

·       در مرحله بعدی شما باید مدارک خواسته شده که از قبل اسکن کرده و آماده کرده اید، ارسال کنید.

·       در مرحله سوم شما باید از میان پوشش های تکمیلی ارائه شده در سایت توسط بیمه عمر موارد مورد نظر و نیاز خود را انتخاب کنید. شما این موارد را از قبل بررسی کرده و انتخاب کرده اید، بنابراین تنها کافی است موارد مورد نظرتان را تیک زده و به مرحله بعد وارد شوید. در این مرحله شما باید ضرایب و میزان پرداخت خسارات توسط بیمه را نیز انتخاب کنید. برای مثال اگر هدف شما سرمایه گذاری و سود بیشتر است، باید ضریب میزان خسارت پرداختی بعد از فوت را مقدار کم تری انتخاب کنید.

·       در بخش بعدی از خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد ، شما باید میزان حق بیمه و نحوه پرداخت آن را به دلخواه خودتان انتخاب کنید. میزان حق بیمه پرداختی به طور میانگین ماهیانه بین 20 هزار تا 330 هزار تومان بوده و شما می توانید این مبلغ را در اقساط ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالیانه پرداخت کنید.

·       در مرحله آخر نیز شما از طربق درگاه های اینترنتی می توانید اولین حق بیمه خود را پرداخت کرده تا به بیمه پاسارگاد ملحق شوید.

بعد از انجام مراحل فوق و خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد در زمان کوتاهی کارشناسان بیمه با شما تماس گرفته، اطلاعات تکمیلی لازم را به شما داده و برای ارائه بیمه نامه به محل سکونت شما خواهند آمد.

مرحله 1 از 5

20%
 • مراحل خرید بیمه عمر به شرح زیر می باشد :

  1- پذیرفتن شرایط ثبت نام
  2- ثبت دقیق اطلاعات بیمه گذار و بیمه شده در فرم ثبت نام
  3- انتخاب و تکمیل شرایط و پوشش های موجود در بیمه توسط بیمه گذار
  4- انتخاب و تکمیل مدت اعتبار بیمه و همچنین حق بیمه پرداختی
  5- تکمیل اطلاعات تماس

  لطفا با حوصله و دقت لازم فرم بیمه را تکمیل نمایید.


  بیمه پاسارگاد، راه سرمایه گذاری

استعلام بیمه عمر پاسارگاد

کافی است با وارد کردن شماره بیمه نامه و کد ملی خود تمامی سوابق بیمه نامه خود را بررسی کنید

استعلام بیمه عمر

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین قسط اول در زمان ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت آنلاین قسط اول

پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد

از طریق لینک زیر می توانید برای پرداخت اقساص خود اقدام کنید

پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد در کمتر از 5 دقیقه و پرداخت آنلاین قسط اول و ارسال بیمه نامه عمر در سریعترین زمان درب منزل شما به صورت رایگان