تماس: 02191074724

اگر شما نیز به دنبال یک سرمایه گذاری مطئن هستید و قصد استفاده از خدمات بیمه برای پوشش موارد مختلف مانند هزینه های درمان و پزشکی، خسارات ناشی از حوادث طبیعی، دریافت وام و غیره هستید، بیمه عمر پاسارگاد می تواند یک انتخاب مناسب برای شما به شمار رود. قیمت بیمه عمر پاسارگاد با توجه به فاکتورهای مختلفی متفاوت است. در این بخش قصد داریم اطلاعات جامعی راجع به آن در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت بیمه عمر پاسارگاد

قیمت بیمه عمر پاسارگاد

قیمت بیمه عمر پاسارگاد به چه عواملی وابسته است؟

قیمت بیمه عمر در این موسسه بیمه نیز مانند موسسات و شرکت های دیگر به فاکتورهای مختلفی وابسته است که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر می باشد:

نوع بیمه

با توجه به آن که شما قصد استفاده از کدام نوع از بیمه عمر را دارید، قیمت و هزینه پرداختی نیز متفاوت خواهد بود. در بیمه پاسارگاد بیمه عمر به دو شکل بیمه به شرط فوت و بیمه عمر و تامین آتیه تقسیم بندی می شود.

در بیمه عمر به شرط فوت، فرد بیمه شونده در زمان حیات خود شامل هیچ کدام از خدمات و پوشش های جبران خسارت در بیمه نمی شود. در واقع در این نوع بیمه تنها با توجه به میزان حق بیمه پرداختی و تعداد سال های گذشته از اخذ قرارداد، در صورت فوت شخص سرمایه و هزینه ای به ذینفعان بیمه گذار پرداخت می شود.

در نوع دوم بیمه یعنی بیمه عمر و تامین آتیه، فرد بیمه شونده می تواند در زمان حیات خود نیز از خدمات ویژه و مختلف موسسه استفاده کند. فرد در این نوع می تواند بعد از گذشت دو سال از پرداخت حق بیمه وام بدون ضامن و وثیقه دریافت کند، می تواند از پوشش های مختلف درمان استفاده کند، می تواند از هزینه های جبران خسارت در بروز حوادث مختلف بهره بگیرد.

با توجه به تفاوت خدمات و ماهیت دو بیمه عنوان شده، قیمت بیمه عمر پاسارگاد در دو حالت مختلف می تواند متفاوت باشد.

استفاده از پوشش های تکمیلی و اضافی

در صورت استفاده از بیمه عمر پاسارگاد شما می توانید از پوشش های اصلی و پوشش های اختیاری و تکمیلی استفاده کنید. پوشش های اصلی همانطور که از نام آن مشخص است، پوشش هایی است که در هر قرارداد بیمه عمر برای فرد در نظر گرفته می شود.

پوشش اصلی

پوشش اصلی شامل پرداخت غرامت بعد از فوت شخص به ذینفعان می باشد. این مساله هر دو فوت در اثر حادثه و فوت طبیعی را شامل می شود. در فوت طبیعی میزان پرداختی بین 1 تا 25 برابر حق بیمه بوده و سقف پرداختی تا 250 میلیون تومان است. در فوت بر اثر حادثه نیز تا سقف 500 میلیون تومان تا 4 برابر حق بیمه پرداختی به بازماندگان غرامت پرداخت می شود.

پوشش های تکمیلی و اختیاری

قیمت بیمه عمر پاسارگارد با توجه به نوع و تعداد پوشش های اختیاری که انتخاب می کنید، تغییر خواهد کرد. این نوع از بیمه پوشش های مختلفی مانند پوشش هزینه های پزشکی، پوشش بیماری های خاص، پوشش نقص عضو، پوشش سرمایه از کار افتادگی، پوشش آتش سوزی و زلزله و پوشش درمان تکمیلی را دارد.

شما به عنوان فرد بیمه گذار باید به این مساله توجه داشته باشید که کدام پوشش مورد نیازتان بوده و از آن استفاده خواهید کرد. قیمت و حق بیمه پرداختی با توجه به این پوشش های اختیاری متفاوت خواهد بود.

پوشش های تکمیلی و اختیاری

پوشش های تکمیلی و اختیاری

قیمت بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟

بعد از آن که با فاکتورهای تعیین کننده قیمت حق بیمه آشنا شدید، این سوال برای شما پیش خواهد آمد که حداقل میزان قیمت و حق بیمه چقدر است؟ شما با کم ترین مقدار ماهیانه می توانید خودتان را برای همیشه بیمه کرده و از خدمات و مزایای آن استفاده کنید. قیمت بیمه عمر پاسارگاد به طور میانگین ماهیانه 20 هزار تومان تا 330 هزار تومان می باشد. شما با توجه به توان مالی خود، انتخاب نوع بیمه و پوشش های تکمیلی می توانید حق بیمه مناسب خود را انتخاب کنید.

قیمت بیمه عمر پاسارگاد
  • قیمت بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

قیمت بیمه عمر پاسارگاد !!! قیمت بیمه عمر پاسارگاد به طور میانگین ماهیانه 20 هزار تومان تا 330 هزار تومان می باشد که به دلخواه می توانید انتخاب کنید