تماس: 02191074724

اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از بیمه عمر برای خود یا اعضای خانواده تان دارید، در این بخش شما را با شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد آشنا کنیم. در صورت عضویت در خانواده بزرگ بیمه پاسارگاد و پرداخت حق بیمه شما می توانید از پوشش های اصلی و پوشش های تکمیلی این بیمه در مدت قرارداد خود بهره مند شوید.  پوشش های اصلی شامل پرداخت غرامت پس از فوت به صورت طبیعی و یا حادثه،  پرداخت غرامت در اثر از کار افتادگی،  دریافت وام و غیره می باشد.

دریافت سود مشارکت، استفاده از پوشش های تکمیلی، هزینه های درمان بیماری های خاص،  تخفیف در بیمه های دیگر شرکت پاسارگاد، پرداخت غرامت در سر اثر حوادثی مانند آتش سوزی، زلزله و غیره  از دیگر مزایای بیمه عمر پاسارگاد است که در صورت ثبت نام می توانید از آن ها بهره مند شوید.

شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

اگر به دنبال امضای قرارداد و ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد هستید و می خواهید از پوشش های بیمه ای آن بهره مند شوید، بهتر است با شرایط زیر آشنا شده و آن ها را قبل از ثبت نام در نظر بگیرید.

الف) مجموع سال های مدت بیمه نامه و سن شخص بیمه شونده نباید از 70 سال بیشتر باشد.

ب) شما می‌توانید هنگام اخذ قرارداد ذینفعان بیمه نامه خود را مشخص کرده تا در صورت بروز حادثه غرامت به آنها پرداخت شود.

ج) در کنار پوشش های اصلی، پوشش های اختیاری و تکمیلی نیز به شما پیشنهاد داده می شود که هنگام اخذ قرارداد می توانید موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

چ) از دیگر شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد تایید سلامت جسمی فرد توسط پزشک معمد است. در صورت ابتلا به هرگونه بیماری، مدارک پزشکی باید توسط پزشک تائید شود.

ح) حق بیمه در زمان اخذ قرارداد توسط شخص بیمه شونده تعیین خواهد شد. این مقدار باید در توان مالی فرد بوده و در زمان مقرر نسبت به پرداخت آن اقدام کند.  حداقل مقدار حق بیمه ماهیانه 20 هزار تومان می باشد. میزان سود و غرامت در زمان بروز حادثه و یا فوت بر اساس حق بیمه تعیین خواهد شد.

خ) فرد بیمه گذار می تواند حق بیمه عمر خود را در طول سال کاهش و یا افزایش دهد.

د)  از دیگر شرایط ثبت نام بیمه نامه عمر پاسارگاد تعیین نحوه پرداخت حق بیمه است. فرد بیمه گذار می تواند نحوه پرداخت حق بیمه را به انتخاب خود تعیین کند.  زمان پرداخت حق بیمه به صورت ماهیانه، سه ماه یک بار،  شش ماه یک بار و حتی سالیانه بوده و فرد می تواند با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب کند.

ز) مدت قرداد و استفاده از بیمه توسط خود فرد تعیین خواهد شد. به این مساله توجه داشته باشید که در این بیمه هرچه مدت زمان قرارداد شما بیشتر باشد،  سود نهایی بیشتری به حساب شما واریز خواهد شد.

ر) شما هنگام ثبت نام و اخذ قرارداد می توانید، جدا از مبلغ حق بیمه، مقدار مشخصی را به عنوان سرمایه گذاری انتخاب کرده تا سود حاصل از سرمایه گذاری را نیز دریافت کنید.

ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد

شرایط سنی استفاده از پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

یکی دیگر از شرایط ثبت نام بیمه نامه عمر پاسارگاد و بهره گیری از خدمات مختلف شرایط سنی می باشد. افراد بالای 18 سال می توانند خود برای اخذ قرارداد اقدام کرده و اخذ بیمه عمر برای افراد زیر 18 سال توسط والدین و قیم های قانونی امکان پذیر می باشد.

غرامت فوت در اثر حادثه به افراد بعد از 4 سال پرداخت می‌شود اما پرداخت غرامت بر اثر فوت طبیعی محدودیت سنی ندارد.

پرداخت هزینه های درمان نیز برای افراد بین 4 تا 60 سال می باشد.

غرامت نقص عضو دائم توسط بیمه عمر پاسارگاد به افراد بالای 4 سال پرداخت می شود.

اگر فرد بیمه شده سنی بین 18 تا 60 سال داشته و شاغل باشد. بروز حادثه و از کار افتادگی باعث معافیت از پرداخت حق بیمه عمر شده و بیمه موظف به پرداخت غرامت به فرد خواهد شد.

بعد از اطلاع از شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد شما نیز می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام به خرید و ثبت نام این بیمه عمر کرده تا هم یک سرمایه گذاری مطمئن انجام داده و هم بسیاری از موارد زندگی خود را بیمه کنید.

شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد
  • شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

اگر شما نیز قصد خرید و استفاده از بیمه عمر برای خود یا اعضای خانواده تان دارید، در این بخش شما را با شرایط ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد آشنا کنیم.