تماس: 02191074724

استفاده از بیمه عمر پاسارگاد از بهترین انتخاب هایی است که شما می توانید برای خود و اعضای خانواده تان داشته باشید. استفاده از این نوع بیمه از طرفی یک سرمایه گذاری مطمئن و طولانی مدت برای شما به شمار رفته و از طرف دیگر باعث می شود بتوانید در موارد مختلفی مانند هزینه‌ های درمان، از کار افتادگی، حوادث و غیره را خسارات و هزینه های خود را تا حد زیادی جبران کنید. در این بخش قصد داریم قوانین بیمه عمر پاسارگاد را با شما به اشتراک بگذاریم، پس با ما همراه شوید.

قوانین بیمه عمر پاسارگاد

قوانین برای بیمه عمر پاسارگاد

لیست قوانین بیمه عمر پاسارگاد

هر شرکت بیمه برای انواع بیمه و خدمات ارائه شده به بیمه گذاران قوانین ویژه دارد. این قوانین بیمه عمر پاسارگاد به قرار زیر می باشد:

–    تمامی افراد سالم از بدو تولد تا سن ۶۵ سالگی می توانند از بیمه عمر ‌پاسارگاد استفاده کنند. مسئله مهم درباره این شرایط سنی آن است که برای افراد زیر ۱۸ سال از امضای قرارداد توسط قیم قانونی فرد انجام شده و مجموع مدت قرارداد و سن فرد باید کمتر از ۷۰ سال باشد.

–    در پایان سال دوم و ابتدای سال سوم،  فرد بیمه گذار می تواند تا ۹۰ درصد اندوخته های خود از بیمه وام دریافت کند. بدون شک هر چه میزان حق بیمه شما بیشتر و سال های بیشتری از اخذ قرارداد بیمه گذشته باشد،  میزان وام دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.  وام دریافتی از بیمه پاسارگاد بدون نیاز به ضامن و وثیقه بوده و تنها با نرخ ۴ درصد سود از شما باز پس گرفته خواهد شد.

–    بر اساس قوانین بیمه عمر پاسارگاد امکان برداشت از اندوخته مالی در این بیمه بر خلاف بسیاری از بیمه های عمر دیگر وجود ندارد.

–    برای استفاده از بعضی پوشش ها و خدمات بیمه عمر پاسارگاد مانند پوشش های بیماری خاص باید حداقل سه ماه از پرداخت حق بیمه و امضای قرارداد مانده گذشته باشد.

–    بعد از فوت طبیعی فرد بیمه شونده، مقدار ۱ تا ۲۵ برابر حق بیمه به ذینفعان بیمه خسارت پرداخت می شود،  سقف این پوشش در بیمه پاسارگاد تا دویست و پنجاه میلیون تومان می باشد.  بعد از فوت فرد بیمه شونده در اثر حادثه بیمه عمر پاسارگاد تا ۴ برابر سرمایه بیمه شونده به ذینفعان غرامت پرداخت می کند. سقف غرامت پرداختی در این حالت تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.

لیست قوانین بیمه عمر پاسارگاد

لیست قوانین بیمه عمر پاسارگاد

–    حق بیمه پرداختی به صورت ماهیانه بین ۲۰ هزار تومان تا ۳۳۰ هزار تومان می باشد.

–    پرداخت حق بیمه با توجه به انتخاب بیمه گذار می تواند در اقساط ماهیانه،  سه ماهه،  شش ماهه و یا سالیانه انجام شود.

–    قرارداد امضا شده بین بیمه و فردی قراردادی طولانی مدت بوده و زمان آن بین ۵ تا ۳۰ سال می باشد.

–    یکی دیگر از قوانین بیمه عمر پاسارگاد تغییر الگوی پرداخت حق بیمه است.  هر فرد با توجه به شرایط اقتصادی و برای مقابله با تورم می تواند در هر سال به مقدار ۵ تا ۲۵ درصد حق بیمه خود را نسبت به سال قبل افزایش دهد.

–    صرف نظر از مقدار سرمایه گذاری در بیمه عمر،  این سرمایه معاف از پرداخت مالیات خواهد بود.

–    بیمه عمر پاسارگاد دارای ارزش باز خرید می باشد.  شما می توانید بعد از گذشت ۶ ماه از امضای قرارداد و پرداخت حق بیمه ماه ششم،  اندوخته ایجاد شده خود در بیمه را باز خرید کنید.  البته در این حالت ارزش بازخریدی به فرد پرداخت نشده و سود سرمایه گذاری نیز در کار نخواهد بود.

–    در اثر ابتلا فرد به بیماری های خاص سرطان،  پیوند اعضای اصلی بدن،  جراحی قلب باز،  سکته مغزی و قلبی هزینه های درمان تا سقف ۱۲۵ میلیون تومان از طرف بیمه پرداخت خواهد شد.

–    بر اساس قوانین بیمه عمر پاسارگاد بخشی از هزینه های درمان و بستری بعد از تائید پزشک معتمد بیمه به شخص بیمه گذار پرداخت خواهد شد.پ

قوانین بیمه عمر پاسارگاد
  • قوانین بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

قوانین بیمه عمر پاسارگاد !! هر شرکت بیمه برای انواع بیمه و خدمات ارائه شده به بیمه گذاران قوانین ویژه دارد که در این مطلب به قوانین شرکت پاسارگاد می پردازیم