تماس: 02191074724

تمامی شرکت‌ های بیمه برای بازاریابی و فروش بیمه نامه های خود دارای شبکه ها و نمایندگی های مختلف در شهرهای مختلف هستند.  اگر شما به دنبال یک کار مناسب با درآمد خوب هستید،  نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد می تواند یک انتخاب مطمئن و مناسب برای شما باشد.

نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد

نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد

نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد کیست؟

شما بعد از اخذ و پذیرش نمایندگی فروش بیمه به عنوان عضوی از بیمه پاسارگاد درآمده و افراد را به خرید این بیمه تشویق می کنید. در واقع شما مشاوره های لازم در خصوص پوشش ها،  ویژگی ها و خرید انواع بیمه نامه را به متقاضیان ارائه داده و اطلاعات لازم را در اختیار آنها قرار می دهید.

پس از کسب رضایت افراد، شما می توانید به عنوان نماینده بیمه افراد دیگر را تحت پوشش بیمه درآورد و بیمه نامه های مختلف را به آنها بفروشید. نکته مهم درباره نمایندگی فروش بیمه پاسارگاد یا هر بیمه دیگر آنکه شما به عنوان نماینده فروش نمی توانید با شرکت‌ های بیمه دیگر به هیچ عنوان همکاری کنید.

مزایای اخذ نمایندگی فروش بیمه عمر چیست؟

بعد از آن که با نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد و چگونگی کار آن آشنا شدید،  بهتر است بدانید انتخاب این شغل چه مزایا و ویژگی هایی برای شما دارد.

امنیت و ثبات شغلی

یکی از مهم ترین ویژگی های این شغل داشتن امنیت و ثبات شغلی است. در واقع موسسات بیمه مختلف که دارای سطح اعتبار درجه ۱ بوده و تحت پوشش بیمه مرکزی هستند،  فعالیت خود را به صورت همیشگی و پایدار انجام می دهند.  روند گسترش فعالیت ها و پوشش های تکمیلی مختلف این بیمه باعث می شود روز به روز شمار بیمه شوندگان افزایش پیدا کرده و خانواده بیمه عمر پاسارگاد بزرگ تر شود. بنابراین شما با انتخاب این شغل می توانید امنیت و پایداری شغلی خود را تضمین شده بدانید.

 آموزش و برگزاری کارگاه ها به صورت رایگان

بعد از انجام مراحل اخذ نمایندگی و انتخاب شما به عنوان نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد،  موسسه پاسارگاد آموزش‌ های لازم برای بازاریابی و فروش بیمه عمر را در اختیارتان قرار می دهد تا شما بتوانید فعالیت خود را به صورت کاملاً حرفه ای و مناسب انجام دهید. از طرف دیگر بعد از اخذ نمایندگی فروش به صورت ماهیانه یا فصلی موسسه پاسارگاد کارگاه ها و همایش هایی به صورت رایگان برای شما برگزار می‌ کند تا بتوانید اطلاعات بیمه ‌ای خود را به روز کرده و همگام با تغییرات جامعه و پیشرفت های روز حرکت کنید.

دریافت حقوق مستمر تا اتمام بیمه نامه

برخلاف بازاریابی که شما تنها یک بار به ازای هر بیمه نامه کارمزد دریافت می کنید، در بیمه نامه های عمر پاسارگاد به ازای پرداخت هر حق بیمه توسط فرد به شما کارمزد پرداخت خواهد شد. در واقع شما تا اتمام بیمه نامه از هر شخص بیمه شونده به صورت مستمر کارمزد دریافت خواهید کرد. در صورتی که تعداد افراد تحت پوشش قرار گرفته شما زیاد باشد کارمزد ماهیانه واریزی به حساب شما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

نمایندگی فروش بدون نیاز به دفتر

برخلاف بسیاری از موسسات بیمه نمایندگی فروش بیمه پاسارگاد نیاز به یک مکان ثابت و دفتر ندارد.  شما می توانید بعد از دریافت کد نمایندگی فروش به صورت سیار اقدام به بازاریابی و جذب افراد کرده و نیازی به تهیه یک مکان به عنوان دفتر ندارید. این مسئله هزینه ها و سرمایه شروع کار شما را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

انجام فعالیت در شهرهای مختلف بدون محدویت جغرافیایی

همانطور که در بالا نیز اشاره شد شما می توانید به عنوان نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد فعالیت های خود را به صورت سیار انجام دهید. این مسئله به شما این امکان را می دهد که در هر شهر ایران بتوانید افراد مختلف را تحت پوشش بیمه در آورده و برای انجام فعالیت های خود محدودیت مکانی نداشته باشید.

همکاری به صورت پاره وقت و تمام وقت

اگر شما به دنبال یک شغل دوم برای بهبود شرایط اقتصادی خود هستید نمایندگی فروش بیمه پاسارگاد به عنوان یک کار پاره وقت می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. از طرف دیگر شما می توانید این شغل را به عنوان شغل ثابت و همیشگی خود و به شکل تمام وقت انتخاب کرده و از مزایای ویژه آن بهره مند شوید.

قرار گرفتن تحت پوشش بیمه

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد برای نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد آن است که به محض آنکه شما به شبکه نمایندگان بیمه عمر بپیوندید،  شما نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی پاسارگاد قرار گرفته و می توانید از تمام مزایا و منافع بیمه نام استفاده کنید. علاوه بر نماینده فروش اعضای خانواده فرد نیز می توانند از خدمات بیمه نامه استفاده کنند.  جالب است بدانید این ویژگی در میان تمامی موسسات بیمه تنها مختص به بیمه پاسارگاد می باشد.

مزایای اخذ نمایندگی فروش بیمه عمر چیست؟

مزایای اخذ نمایندگی فروش بیمه عمر چیست؟

شرایط پذیرش نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد

برای اینکه بتوانند شما نیز یکی از اعضا ی خانواده بزرگ فروش بیمه پاسارگاد شوید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

1    تابعیت دولت جمهوری اسلامی

2    ایران داشتن گواهینامه پایان خدمت و یا معافیت دائم

3    داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

4    داشتن حداقل ۱۸ سال سن

5    نداشتن سابقه کیفری و اعتیاد مواد مخدر

6    داشتن روابط عمومی بالا و قدرت بیان کافی

 مدارک مورد نیاز برای همکاری با موسسه بیمه

برای استخدام به عنوان نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد کافی است، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی، دو قطعه عکس ۳ * ۴ و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم خود را همراه درخواست کتبی همکاری، شماره تماس و آدرس خود آماده کرده و آن را به نشانی شعب مربوطه ارسال کنید. پس از بررسی مدارک کارشناسان بیمه جهت مصاحبه حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

 

نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد
  • نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد !!! در این بخش قصد داریم شما را با مزایای پذیرش نمایندگی فروش و چگونگی استفاده از آن آشنا کنیم.