خرید بیمه عمر پاسارگاد می تواند یک خرید چند سر برد برای شما به شمار رود. این بیمه می تواند در حین حیات بسیاری از هزینه های درمان و خسارات ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی را جبران کرده، به شما وام بدون ضامن و وثیقه دهد و بعد از فوت فرد بیمه شده، تا 4 برابر سرمایه فرد در بیمه به ذینفعان هزینه پرداخت کند. در کنار تمامی ویژگی های بالا، خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد ویژگی منحصر به فرد دیگری است که می توانید در موارد مختلفی از آن استفاده کنید.

این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد

خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد

استفاده از خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟

موسسه بیمه پاسارگاد برای قدردانی از شما عزیزان در کنار تمامی خدمات ارائه شده درمانی و جبران خسارت، خدمات رفاهی ویژه ای نیز در اختیار بیمه شدگان خود از جمله بیمه عمر قرار می دهد. خدمات رفاهی این موسسه توسط دفتر گردشگری و مسافرتی مهرآئین یکی از معتبرترین و بهترین دفاتر خدمات گردشگری بین المللی ارائه می شود.

بدون شک هزینه سفر یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از برنامه ریزی باید به آن توجه نشان دهیم. هزینه هتل، هزینه ورود به اماکن تاریخی و گردشگری، هزینه خوراک و غیره مواردی است که ممکن است حتی شما را از رفتن به مسافرت منصرف کند. اما با استفاده از خدمات رفاهی که بیمه عمر پاسارگاد در اختیار شما قرار می دهد می توانید بسیاری از هزینه های خود را حتی تا نصف نیز کاهش دهید.

برای برخورداری از خدمات رفاهی بیمه پاسارگاد شما باید کارت ویژه ای دریافت کنید تا بتوانید با استفاده از این کارت از تخفیفات ویژه مراکز مختلف بهره مند شوید. در صورتی که ذخیره ریاضی شما در بیمه پاسارگاد مبلغی بین 3 تا 6 میلیون تومان باشد، می توانید کارت کلاسیک تخفیفات با قیمت 1.5 میلیون تومان و در صورتی که ذخیره ریاضی شما در موسسه بیش از 6 میلیون تومان باشد، یک کارت تخفیف طلایی با قیمت 3 میلیون تومان تهیه کنید.

توجه : این مورد صرفا برای شرکت پاسارگاد نمی باشد و تعدادی از شرکت ها جهت تبلیغات خود این امکانات را قرار داده اند.

این کارت ها به شما این امکان را می دهد که در مراکز مختلفی که با دفتر گردشگری مهر آئین قرارداد دارند هنگام سفر و یا در شهر محل سکونت خود از تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

نحوه دریافت کارت تخفیف

دریافت کارت تخفیف برای بهره گیری از خدمات رفاهی بیمه عمر بسیار ساده است. شما می توانید پس از مشاوره تلفنی و یا مراجعه به سایت خدمات گردشگری مهر آئین، با خدمات ویژه، میزان تخفیف ها، مراکز طرف قرارداد و غیره آشنا شده و اطلاعات کافی به دست آوردید. برای خرید کارت های تخفیف کلاسیک و یا طلایی می توانید دفتر گردشگری مهرآئین مراجعه کرده و کارت مورد نظر خود را سفارش دهید.

نحوه دریافت کارت تخفیف

نحوه دریافت کارت تخفیف

مزایای استفاده از خدمات رفاهی بیمه عمر موسسه پاسارگاد

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، بعد از دریافت کارت تخفیف شما می توانید از موسسات مختلفی هنگام خرید و یا استفاده از خدمات تخفیف ویژه بگیرید. بسیاری از هتل ها، رستوران های شیک و مجلل و مراکز خرید بزرگ و معتبر در لیست مراکز طرف قرارداد بیمه و گردشگری بوده و شما می توانید هزینه های سفر خود را تا نصف نیز کاهش دهید.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، شما با داشتن کارت های کلاسیک و گولد می توانید از تخفیفات ویژه مراکز مختلفی مانند آموزشگاه ها، آرایشگاه ها، فروشگاه های زنجیره ای، خدمات اتومبیل، فروشگاه های لوازم خانگی و کالای خواب، ساعت فروشی، شیرینی فروشی، نانوایی و غیره استفاده کنید.

مزیت دیگر استفاده از خدمات رفاهی و کارت های تخفیف بیمه عمر پاسارگاد و دریافت کارت آن است که شما می توانید خرید خود با استفاده از اعتبار کارت بیمه خود به صورت نقدی انجام داده اما هزینه را به صورت اقساط به بیمه پرداخت کنید. خرید اقساطی به کمک کارت های تخفیف بدون سود و کارمزد می باشد و شما هزینه اضافی بابت آن پرداخت نخواهید کرد.

در کنار استفاده از تمامی مزایای خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد ، این بیمه و موسسه مهرآئین همواره جشنواره های ویژه ای برای مشتریان خود برگزار می کند که با شرکت در آن ها می توانید از جوایز ویژه و ارزشمندی نیز بهره مند شوید.

خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد
  • خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

خدمات رفاهی بیمه عمر پاسارگاد !!! بعد از دریافت کارت تخفیف شما می توانید از موسسات مختلفی هنگام خرید و یا استفاده از خدمات تخفیف ویژه بگیرید

این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

لینک دوستان

تجهیزات کراس فیت

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر ماکروفر ال جی

سئو

ترجمه فوری

تعمیر ماکروفر

بیمه ایران

تعمیر لوازم خانگی

سئو

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه پارسیان

تعمیر ماکروفر بوتان

تعمیر ماکروفر پاناسونیک

سیگار

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات دوو

نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

درج آگهی رایگان

سئو

مشاوره سئو

نمایندگی تعمیرات آبسال

نمایندگی تعمیرات ارج

نمایندگی تعمیرات پاکشوما

نمایندگی تعمیرات کنوود

نمایندگی تعمیرات ویرپول

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات باکنشت کرج

نمایندگی تعمیرات ویرپول کرج

نمایندگی تعمیرات کندی کرج

نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

تعمیر لوازم خانگی در تبریز

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال مابه

تعمیر یخچال دوو

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

بیمه آتش سوزی

بیمه مهندسی

بیمه مسئولیت

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر ماکروویو ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

تعمیر ماشین لباسشویی AEG

تاسیسات ساختمان در تبریز

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

تعمیر ماشین لباسشویی کندی

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

دانلود اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد

بیمه آتیه کودکان

اکستنشن مو

سایت نقاشی

تعمیر پکیج بوتان

نصب بازی روی ps4

نصب آنتی ویروس در تبریز

رفع خطای پنل های اعلام حریق

تحصیل داروسازی در گرجستان

ویزای تحصیلی گرجستان

بورسیه تحصیلی روسیه

تحصیل پزشکی در گرجستان

ویزای تحصیلی چین