نحوه پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد

آیا دوست دارید برای پرداخت قسط بیمه عمر خود دنبال دستگاه های عابر بانک نباشید و به راحتی در هر زمان و هر مکانی که هستید با داشتن اینترنت و یک گوشی همراه هوشمند بتوانید اقساط خود را پرداخت کنید؟

ما این صفحه را به صورت اختصاصی برای بیمه شدگان بیمه عمر پاسارگاد آماده کرده ایم تا در هر لحظه و هر کجا از طریق لینک سمت راست توسط گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ بتوانند پرداخت اقساط بیمه عمر خود را به راحتی انجام دهند و نگران دیرکرد پرداخت اقساط خود نباشند.

پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد

نکته بسیار بسیار مهمی که باید به یاد داشته باشید : فقط در نظر داشته باشید که بهتر است بعد از پرداخت اقساط بیمه عمر خود جهت اطمینان شماره پیگیری هر پرداخت رو یادداشت کرده و به همراه داشته باشید تا در صورتی که مشکلی به وجود آمد بتوانید با ارائه شماره پیگیری خیلی سریعتر مشکل پرداخت خود را حل کنید.

زیرا در بعضی مواقع مشاهده شده است که بیمه شده ای پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام داد ه و مبلغ هم از حساب وی کسر شده است اما این پرداخت در حساب بیمه عمر این شخص لحاظ نشده است به همین دلیل در این مواقع باید کد پیگیری خود را در بانک پاسارگاد اعلام کنید تا مشکل شما رفع شود و در سیستم بیمه عمر شما این پرداختی ویرایش شود.

برای پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد فقط کافی است با داشتن رمز دوم و داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت قسط بیمه عمر خود، به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام دهید و شماره پیگیری خود را نگه دارید.

پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد

از طریق لینک زیر می توانید برای پرداخت اقساط خود اقدام کنید

ورود به سیستم برای پرداخت قسط بیمه عمر

پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

پرداخت قسط بیمه عمر پاسارگاد به صورت آنلاین در وب سایت رسمی پاسارگاد. با شناسه پرداخت و شناسه قبض بیمه عمر خود به راحتی پرداخت کنید