تماس: 02191074724

راحتی یک عمر تنها با بیمه عمر

درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

با پر کردن فرم زیر کارشناسان بیمه عمر ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت

ارسال فرم درخواست

تماس کارشناس با شما

پیگیری درخواست

ثبت نام بیمه عمر و آتیه کودکان

اگر شما نیز به دنبال یک شغل پاره وقت و یا نیمه وقت با درآمد مناسب، شرایط و مزایای فوق العاده هستید،  درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد و اخذ نمایندگی می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. این کار در کنار خدمت ‌رسانی به مردم عزیز ایران،  می تواند یک شغل مناسب برای شما به شمار رفته و درآمد قابل قبولی برای تان به دنبال داشته باشد. در ادامه با مراحل درخواست و پذیرش نمایندگی به طور کامل آشنا خواهیم شد.

درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

مزایای اخذ نمایندگی فروش بیمه عمر

قبل از آنکه با مراحل درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد آشنا شوید، بهتر است بدانید این نمایندگی چه مزایای ویژه ‌ای برای شما به دنبال دارد.

مسئله مهم آن که شروع این کار نیاز به سرمایه اولیه نداشته و شما حتی نیاز به تهیه مکان برای دفتر کاری خود ندارید. شما می توانید فعالیت خود را به صورت سیار و در هر شهر ایران انجام دهید.

همچنین شما در ابتدای کار آموزش های بازاریابی و نحوه مناسب فروش را به صورت کاملا رایگان از موسسه دریافت خواهید کرد.  به صورت ماهیانه و یا چند ماه در سال کارگاه ها و همایش های مرتبط با فروش و بیمه نیز برای شما به صورت رایگان برگزار می شود تا بتوانید اطلاعات خود را به روز کنید.

بعد از پذیرش نمایندگی فروش بیمه عمر ، خودتان نیز تحت پوشش های تکمیلی این بیمه قرار خواهید گرفت. در واقع شما و اعضای خانواده تان می توانید از پوشش ها و مزایای این بیمه در هنگام بروز بیماری، حوادث طبیعی و غیر طبیعی استفاده کرده و خیال خود را بابت داشتن یک پشتیبان و مطمئن آسوده کنید.

پرداخت کارمزد به صورت ماهیانه همراه با سیر صعودی از دیگر مزایای دریافت نمایندگی است. زیرا بر خلاف بازاریابی فروش که شما تنها یک بار بابت هر خرید بیمه نامه کارمزد دریافت خواهید کرد، در بیمه عمر پاسارگاد به ازای هر حق بیمه پرداختی به حساب شما نیز کارمزد واریز خواهد شد. این مساله نشان دهنده سود و درآمد بسیار ایده آل و مناسب برای شما می باشد.

شرایط لازم برای اخذ نمایندگی بیمه عمر

متقاضیان نمایندگی فروش بیمه عمر قبل از درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
  • اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر
  • نداشتن سوء سابقه کیفری
  • عدم اشتغال در وزارت خانه ها، موسسات و ارگان های دولتی
  • داشتن حداقل مدرک دیپلم
  • داشتن گواهی پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان

به این مسئله توجه داشته باشید که حداقل مدرک برای اخذ نمایندگی دیپلم است اما ترجیح شرکت پاسارگاد پذیرش نمایندگی توسط افراد با مدارک بالاتر می باشد.  همچنین افرادی با داشتن رشته های دانشگاهی مرتبط مانند اقتصاد، امور مالی، حسابداری،  مدیریت، آمار، مدیریت بیمه و گرایش های آن و افراد با داشتن سابقه کار در اولویت انتخاب هستند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی شامل موارد زیر می باشد:

3

تصویر آخرین مدرک تحصیلی

6

فرم درخواست نمایندگی همراه اطلاعات شخصی

2

۴ قطعه عکس ۳ * ۴

5

اصل گواهی سابقه کار بیمه ای در صورت داشتن فعالیت

1

کپی از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی

4

تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان

 فرم درخواست و ثبت اطلاعات را می توانید به صورت آنلاین از سایت بیمه پاسارگاد دریافت کرده و یا آن را از نمایندگی ها به صورت حضوری تحویل بگیرید.

مراحل درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

در صورتی که شما نیز شرایط ذکر شده در بخش‌های قبل را داشتید و مدارک مورد نیاز را به بیمه عمر پاسارگاد ارسال کردید،  فرم ارسالی شما به همراه صحت اطلاعات توسط واحد جذب نیرو در بیمه عمر پاسارگاد بررسی خواهد شد.

پس از بررسی و تایید اطلاعات و فرم درخواستی شما، برای مصاحبه حضوری به بیمه دعوت خواهید شد. در صورت موفقیت در مصاحبه حضوری عضوی از خانواده بیمه ‌پاسارگاد خواهید شد. پس از دریافت کد نمایندگی در مرحله بعدی دوره های تخصصی بیمه عمر فروش و بازاریابی برای شما برگزار خواهد شد تا بتوانید فعالیت خود را به بهترین شکل آغاز کنید.

بعد انجام تمامی مراحل درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد شما می توانید فعالیت خود را به عنوان نمایندگی فروش بیمه آغاز کرده و به کسب درآمد بپردازید.

درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

درخواست نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد برای واجدین شرایط به همراه کلاس های آموزشی فروش بیمه عمر به صورت رایگان در داخل مجموعه