تماس: 02191074724

پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر یا بیمه sos چیست؟

بیمه sos جامع ترین پوشش درمان و پزشکی در ایران است که شما می توانید به صورت جداگانه نسبت به خرید آن اقدام کنید. این پوشش تکمیلی شامل درمان، خرید دارو، جراحی، پیوند اعضا، بستری و غیره شده تا شما هزینه بسیار کمتری هنگام بیماری و گرفتاری خود پرداخت کنید.

یکی از منحصر به فردترین ویژگی های بیمه عمر پاسارگاد آن است که شما با خرید این بیمه نامه و پرداخت حق بیمه های خود می توانید به صورت رایگان زیر مجموعه ای از پوشش‌ های تکمیلی sos نیز قرار بگیرید. در واقع شما با خرید یک بیمه نامه می توانید در کنار بهره گیری از مزایای بیمه عمر از پوشش های تکمیلی درمان بیمه sos نیز استفاده کنید.

بیمه SOS

بیمه SOS

شرایط استفاده از پوشش های تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

برای استفاده از پوشش های تکمیلی درمان sos در بیمه عمر پاسارگاد کافی است مجموع ذخایر ریاضی شما در بیمه نامه به بیش از 2 میلیون تومان برسد. در این حالت به طور خودکار و بدون نیاز به دریافت کارت مجزا، پوشش تکمیلی شما نیز فعال شده و شما می توانید از مزایای ویژه آن استفاده کنید.

تامین هزینه های درمان توسط sos چه مقدار  و چگونه است؟

پس از ثبت نام و خرید بیمه عمر پاسارگاد و رساندن ارزش ذخیره ریاضی به مبلغ 2 میلیون تومان می توانید هزینه های بستری و جراحی خود در اثر حادثه یا غیر حادثه را تا سقف 5 میلیون تومان از بیمه عمر پاسارگاد دریافت کنید.

پوششهای تکمیلی این بیمه همچنین شامل جراحی اعضای اصلی بدن شامل قلب، پیوند مغز استخوان، پیوند کلیه، مغز و اعصاب، پیوند کبد و پیوند ریه می باشد. در این حالت بیمه عمر پاسارگاد موظف به پرداخت کمک هزینه درمان تا سقف 10 میلیون تومان به بیمه شونده می باشد.

پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر در پرداخت هزینه های بسیاری از امور پزشکی مانند انجام آزمایش، مخارج بیهوشی، جراحی، پانسمان، هزینه های اتاق عمل، دندانپزشکی و استفاده از دندان مصنوعی، هزینه های دارویی و غیره به شما کمک می کند.

بیمه کمک رسان

بیمه کمک رسان

 سایر خدمات بیمه sos

در کنار پرداخت کمک هزینه درمان شما با در اختیار داشتن این بیمه می توانید از خدمات زیر نیز بهره مند شوید:

می توانید به صورت شبانه روزی به خدمات بیمه دسترسی داشته باشید.

مرکز تشخیصی بیمارستان ها و پزشکان مجرب در سراسر ایران به شما معرفی خواهد شد.

در مرکز تشخیصی و بیمارستان های طرف قرارداد با بیمه عمر پاسارگاد به راحتی پذیرش خواهید شد.

در صورت نیاز و اورژانسی بودن انتقال به صورت زمینی و هوایی توسط بیمه سازماندهی خواهد شد.

در صورت نیاز به تهیه دارو و وسایل پزشکی کمیاب این مسئله توسط بیمه پیگیری خواهد شد.

جدول گروه بندی و سقف هزینه های پرداختی توسط بیمه sos

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، بعد از آن که میزان سرمایه شما در بیمه به مبلغ 2 میلیون تومان برسد، پوشش های تکمیلی sos شامل حال شما می شود. هر چه مبلغ سرمایه شما در بیمه بیشتر باشد، سقف هزینه های پرداختی توسط بیمه نیز بیشتر خواهد شد. بیمه مقادیر مشخص سرمایه را در گروه های مختلف تقسیم بندی کرده و خسارت های پرداختی را طبق آن ها تعیین خواهد کرد.

گروهمبلغ ذخیره ریاضی به تومانتامین هزینه های بیمارستانی شامل هزینه های جراحی و درمان و بستریتامین هزینه های جراحی پیوند اعضافرانشیز
12000000 تا 39000002 میلیون تومان4 میلیون تومان30 درصد
24000000 تا 59000003 میلیون تومان6 میلیون تومان30 درصد
36000000 تا 99000004 میلیون تومان8 میلیون تومان30 درصد
410000000 و بیشتر5 میلیون تومان10 میلیون تومان30 درصد

 

بیمه SOS
  • بیمه SOS
5

خلاصه

بیمه sos یا بیمه کمک رسان جامع ترین پوشش درمان و پزشکی در ایران است که شما می توانید به صورت جداگانه نسبت به خرید آن اقدام کنید.