تماس: 02191074724

برنامه Vitality بیمه عمر

فوریه 22, 2020 (0) نظر , ,

برنامه Vitality بیمه عمر

یکی از اقداماتی که در زمینه فروش بیمه عمر صورت گرفته است، برنامه Vitality بیمه عمر است. این برنامه که توسط شرکت John Hancock در حال استفاده است، گزارش ماهانه از سلامتی بیمه گذار در اختیار بیمه گر قرار می دهد تا از این طریق شرکت بیمه از وضعیت سلامتی بیمه گذار اطلاع داشته باشد. امروزه سعی بر این است که میزان کنترل شرکت بیه بر روی بیمه گذار بیشتر باشد تا از این طریق محاسبه حق بیمه، دقیق تر انجام گیرد.

برنامه Vitality در بیمه عمر چه کاربردی دارد

استفاده از دخانیات، رژیم غذایی و میزان فعالیت های ورزشی، سه فاکتور مهمی هستند که بر روی سلامتی انسان تاثیر می گذارند. شرکت های بیمه معتقد هستند که می توانیم از افراد بخواهیم سیگار نکشیده و همچنین ورزش کنید تا سلامت بمانید اما آیا می توان برای همه افراد، یک رژیم غذایی را توصیه کرد؟

انسان ها در طول روز از غذاهای مختلف استفاده می کنند و همین مسئله باعث می شود که سلامتی آن ها به رق مختلف متاثر شود. به این معنا که مشتریان بیمه عمر، شرایط یکسانی ندارند و برنامه Vitality  در بیمه عمر کمک می کند کنترل بیمه گر بر روی قرارداد بیشتر باشد. با خرید Apple Watch که به این برنامه مجهز است، اطلاعات شما به صورت ماهانه به شرکت بیمه ارسال می شود.

تشویق بیمه گذاران برای خرید Apple Watch

متاسفانه اغلب مشتریان برای خرید Apple Watch امتناع می کنند از یک سو هزینه خرید و از سویی دیگر دردسترس بودن اطلاعات آن ها برای بیمه گر، دو دلیل بسیار مهم برای عدم رغبت بیمه گذار برای خرید این نوع ساعت است. اما شرکت های بیمه دو استراتژی را برای جلب اعتماد مشتریان در نظر گرفته اند:

1-   زمانی که برنامه Vitality در بیمه عمر فعال شده و فعالیت های روزانه و ماهانه شما برای شرکت بیمه ارسال می شود، براساس اطلاعات حاصل، امتیاز دهی انجام می گیرد و اگر وضعیت سلامتی شما نسبت به ماه قبل بهتر باشد، تخفیف حق بیمه برای شما لحاظ می شود.

2-   شرکت بیمه متعهد می شود این اطلاعات به صورت کاملا محرمانه در اختیار بیمه گر قرار گرفته و در صورت تخلف، بیمه گر باید جریمه پرداخت کند.

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

13 + پنج =