تماس: 02191074724

چرا والدین که در خانه هستند هم به بیمه عمر نیاز دارند؟

مه 21, 2020 (0) نظر , ,

چرا والدین که در خانه هستند هم به بیمه عمر نیاز دارند؟

چرا والدین که در خانه هستند هم به بیمه عمر نیاز دارند؟ تصوری که در بین عموم مردم وجود دارد این است که بیمه عمر تنها برای افراد شاغل، تامین آتیه فرزندان و…. مفید خواهد بود اما ما در این مقاله به شما ثابت خواهیم کرد که اگر والدین شما به دلیل کهولت سن از کار افتاده شده و باید در خانه نگهداری شوند، باید حتما بیمه عمر داشته باشند.

دلایل نیاز به بیمه عمر برای والدین از کار افتاده

با بیان سه دلیل مهم، شما را متقاعد می کنیم تا برای والدین خود در خانه از بیمه عمر استفاده کنید:

1-   هزینه های درمان و مخارج فوت را با بیمه عمر تامین کنید.

والدینی که از کار افتاده شده و در خانه نگهداری می شوند، معمولا فاقد منبع درآمد هستند .و یا اینکه حقوق بازنشستگی ان ها به حدی است که تنها امورات زندگی خودشان را رفع می کند. آیا به این موضوع فکر کرده اید که در صورت بیماری و یا فوت، چگونه باید مخارج ان ها را تامین کنید؟ در صورتی که ان ها تحت پوشش بیمه عمر باشند، در نتیجه شما از یک حامی مالی قوی برخوردار خواهید شد.

2-   فرزندان خود را بیمه خواهید کرد.

والدینی که در خانه نگهداری می شوند، در واقع در اثر ابتلا به نوعی بیماری سخت از کار افتاده شده و مجبور به ادامه زندگی در خانه هستند. به این معنا که هر لحظه با خطر مرگ روبرو خواهند بود. اگر شما در این گروه از والدین قرار دارید، لازم است به این مسئله فکر کنید که بعد از مرگ چه کسی قرار است سرپرستی فرزندانتان را بر عهده بگیرد. در صورتی که از بیمه عمر استفاده کنید، می توانید در قرارداد ذکر نمایید که بعد از فوت، تمام سرمایه به فرزندان منتقل شده و از نظر مالی مشکلی نداشته باشند.

3-   هزینه های تحصیلی فرزندان را تامین کنید.

قطعا با گذر زمان، مخارج تحصیل افزایش خواهد یافت اما والدین از کار افتاده، همچنان مبلغ ثابتی از حقوق را دریافت خواهند کرد. به این معنا که این درآمد جوابگوی هزینه های تحصیل نخواهد بود. در این زمان است که بیمه عمر والدین از کار افتاده، به شما کمک خواهد کرد.

چرا والدین که در خانه هستند هم به بیمه عمر نیاز دارند؟

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

چهار × سه =